Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom elélvezett a keze is...

A párom elélvezett a keze is kicsit olyan lett majd egy óra múlva megujjazott. Lehetséges 1 órája a levegőre került spermától teherbe esni?

Figyelt kérdés
A menstruációm utáni 3.nap tehát a ciklusom 8.napján történt, és tudom kezet kellett volna mosni de nagyon aggódom
2015. aug. 24. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Drága Kozsó! Te biosz óra helyett mit csináltál?
2015. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, ha a sperma megszarad utána nem életképes de olvastam olyat is hogy 1- 2 óra után szárad csak meg de valaki szerint ha levegőre kerül egyből meghalnak a spermiumok..most menstruáció előtt vagyok 2-3 nappal és fehér krémes folyásom van.
2015. aug. 24. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj mennyi ilyen kérdés van mostanában. egyébként annyira nem halhatnak meg rögtön a levegőn,kicsit gondoljunk bele,a spermavizsgálaton még fél óráig is a pohárban van a "cucc" mire nekiáll megnézni az andrologus,és akkor még élnek. de a te esetedben már nem hiszem,csak azért írtam,hogy mások akik olvasák ne higyjék azt,hogy tele mehet a kezük vele 1 perc után elpusztulnak. szinte nincs is esély arra,hogy terhes vagy,egy óra az sok. de legközelebb készíts oda akár popsitörlőt bármit vagy mossatok kezet
2015. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajhhhhh,már megint egy ilyen kérdés!!!

Hány évesek vagytok gyerekek?????

2015. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom,megint ilyen kérdés...de egyszerűen nem találok normális választ ezekre a kérdésekre,vagy nagyon megoszlanak. 2.válaszolónak meg köszönöm, várom a továbbiakat :)
2015. aug. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!