Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztesek ránéznétek?

Ovutesztesek ránéznétek?

Figyelt kérdés

Helló,életem első ovu tesztje(bnőmnek megmaradt,én meg gondoltam ellövöm).

Naptár szerint 08.23.-án volt ovum,a hőm is leesett,már emelkedett 2 tizedet,és kiváncsi voltam,hogy tényleg akkor volt-e,ezért csináltam meg ma a tesztet.

Ezek szerint meg volt tegnap?(így kell kinézni-e másnapra a tesztnek?) Ma ha együtt leszünk akkor az már késő?


[link]



2015. aug. 24. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
a pozitiv teszt utani napon van az ovu. tehat ha ma negativ a teszt (ez negativ) attol még lehetett ma az ovud (ez estben tegnap lett volna pozi teszt) igy a mai egyuttlet nem keso...a testho leese utani napon szokott ovu lenni ez is arra utal hogy ma ovulaltal.
2015. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jujj dejo!!!ennek nagyon orulok :) akkor este bevetem magam :P csak olvastam azt is h ha reggel mered a hodet es leesett,akkor valoszinuleg hajnalban volt meg a tuszorepedes,es annak alapjan mar el lennenk kesve most.na de bizom benne h igazad van!:)
2015. aug. 24. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
a beveted magad azt még tegnap estere ertetted uge? :) a tuszorepedest kovetoen lokodik ki a petesejt es onnantol van eletben kb egy napot. tehat a ho leesest koveto napon még sikeresek lehettek de pl az en lanyom a ruszorepedes utani 3. nappn fogant..
2015. aug. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sylvi860617 válasza:
Igen az ovu teszt nem pont úgy működik mint a hcg teszt.Ezt először is délutáni pisiből kell nézni mert akkorra éri el a megfelelő szintet.A másik, hogy a halvány teszt csík még nem jelenti hogy pozitív a teszt csak a hasonló vastagságú vagy ha teszt csík erősebb mint a kontroll csík.
2015. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!