Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe szakértők?

Hőgörbe szakértők?

Figyelt kérdés

SziaVolt egy vetélésem sajnos :( így most ez az első olyan hónapom amikor elkezdtem megnézni milyen a hőm...pár éve mértem már akkor elég egyértelmű Volt minden.


Most fura talán volt ovum 20-án, de nem igen akar jobban felmenni a hőm sőt eléggé stagnál. Amiről azt olvastam, hogy ha 5 napig fentebb marad akkor volt rendesen pé és tüszőrepedés is.... Szerintetek most volt ovum?Teszteket is próbáltam, de mindig csak épphogy halványak voltak :S (bezzeg, ha terhességi teszt lenne már kiugrottam volna tőle a bőrömből :))


Szájban mérem nagyjából egy időben a hőmet digitális hőmérővel, e mellé pajzsmirigy alul működésem van amire letrox 50-et szedek.


Szeretnénk minél hamarabb babát, így igyekszem mindent most megfigyelni, köztük, hogy van e pém. Ezt se szeretném egy két hónapnál tovább nézni, mert csak rágörcsölök... de egy két hó kell, hogy orvosnak is tudjak mit mondani.... mert vetélés után ha nincs pém annak nem örülnék :S


Minden tanácsot és észrevételt előre is köszönök.


[link]



2015. aug. 25. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy még nem volt ovúláció,mert nem egyértelmű a hő emelkedés 3 nap és kiderül mert lehet csak probálkozótt nekem így volt ciklus után be is húzta az ovut,fel ment 36,8 -ra mégse volt csak nagyon későn.
2015. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagyok szakerto, de szerintem jo helyre huzta be. Allitolag 2tizedes hoemelkedes is jelenthet ovulaciot, a tied 4tizedes. De merj tovabb, csak akkor lathatod biztosan mi a helyzet
2015. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én görbéim lettek volna ilyenek. Ne aggódj, semmi gond, leesett szépen a hő, màr most a 4-5. Dpo-n alaphő felett van. Bőven mehet még feljebb, sokaknak csak szakaszosan emelkedik. Ha ìgy marad hosszabb tàvon, akkor pedig némi progeszteron pótlàs segìteni fog.
2015. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ha valaki még nézi, eddig í]y alakult, talán 20-án volt ovum... de elég laposkúszásban vagyok :S Megosztom majd a végeredményt is.


[link]

2015. aug. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!