Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos elég furcsára sikerült ez a hónapom ciklus tekintetében. Családi problémák is befolyásolhatták szerintem a dolgot. Alapjáraton a 15. napon van peteérésem, én úgy érzékeltem ,hogy ez most elcsúszott a 25.napra.

Most vagyok a peteérés utáni 14.napon. Tegnap elég furcsán éreztem magam egész nap és fáj a derekam is. Volt még tavalyról egy 25mIU/ml-es és kíváncsiságból este megcsináltam. Valószínű,hogy azért lett halvány pozitív, mert nem reggeli vizeletből volt? Nem vezetek terhesgörbét jelenleg, mert ez volt az első próbálkozós hónapunk, de a reggeli hőm 36,95 volt. Szerintetek teszteljek, vagy várjak még 2-3 napot, hogy megjön-e?


2015. aug. 25. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan csinálj még egy tesztet. Kb 500 Ft egy teszt, ennyit megér, hogy tudd, miújság és ne legyél bizonytalan :)
2015. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik tesztet tudnátok ajánlani,ami megbízható?
2015. aug. 25. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy délután csináltál tesztet, nem lesz pozitív a teszt, sőt, a délutáni teszt később mutat pozitívot, mint a reggeli.
2015. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Facelle.
2015. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ébredési hőmérséklet 36,87. Terhességi teszt pozitív :) El sem hiszem, annyira boldog vagyok :)
2015. aug. 26. 07:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, Boldog Babavárást! :)

Első voltam :)

2015. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első, nagyon boldog vagyok! :)
2015. aug. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!