Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan kismama aki a mar a...

Van olyan kismama aki a mar a peteeres utan sejtette h vki lesz a pocakban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan jelekre h nem mult el peteeres utan az alhasi enyhe fajdalom . Nyilvan tudom h ez meg edes keves ahhoz h biztos legyen, de eddig nem fajdogalt a hasam pe. Utan. Kicsit remenykedem h baba miatt.
2015. aug. 25. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt fordított az ok-okozat. Aki nagyon akar gyereket, az minden apró jelre figyel. Ha nem jön be, akkor elfelejtődik, ha mégis terhes lesz, akkor viszont jön az önigazolás, hogy "én megéreztem!".


Nekem egyetlen előjel - amit utólag fejtettünk vissza - az volt, hogy az évek óta szunnyadó allergiám elég durván kijött, marokszám toltam az antihisztamint. Aztán hazaértünk, késett a menzeszem és pár nappal később pozitív lett a teszt.

2015. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy testi jelek vannak a következő 5-6-8 napban ovu után, mivel semmi kapcsolatod nincs a megtermékenyített p.sejttel.

Ennek ellenére mind a két gyerekünknél hátradőltam ovu után és ugyan nagyon örültem a pozitív tesztnek, de volt olyan érzésem is közben, hogy "pontosan erre számítottam", nem az a tenyérizzadós izgulós, mi lesz az eredmény érzéssel álltam neki a tesztnek.

2015. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mikor figyeltem mindenféle tünetet produkáltam... Egyszer nem figyeltem, nem is éreztem semmit és akkor lett baba :)
2015. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menstruàciót vàrtam, nem babàt :) ovu utàn kb. egy héttel napokig görcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni. Azt hittem, rövidebb ciklusom lesz.


Amúgy màskor, sikertelen hónapban is előfordult, hogy majdnem végig görcsöltem az egész luteàlist. Még hànyingerem is volt, pedig nem gyúrtunk akkor még babàra. Szóval tünet az volt, ha kellett, ha nem.

2015. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Amugy nem vagyok az a tuneteket bekepzelos annyira akarom h terhes legyek. Most is fajdogal a hasam. Nem kapcsolatra gondoltam h van hanem h maga a folyamattol erzekenyebb lehet ott lent minden. Bar lehet masok szerint ez hulyeseg. :)
2015. aug. 25. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezer más állapot is produkál olyan tüneteket, mint a koraterhesség. Enyhébb fertőzések, felfázás, emésztési gondok, stb. De pszichés alapon is sok mindent lehet produkálni, akkor is, ha ennek nincs tudatában az ember (sőt, akkor a legvalószínűbb).
2015. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!