Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napot késett a menstruációm...

Candi88 kérdése:

5 napot késett a menstruációm és a hatodik napon reggel jött meg, de elötte való nap szóval az 5-ik estén hánytam, azt hittem tuti terhes vagyok ugye a hányás miatt most ez mi?

Figyelt kérdés
meg hogy ennyit késik aztán erre másnap reggel meg jött, eddig mindig 4-5 napot meg volt a menstruációm most a harmadik napnál tartok és semmi! szerintetek lehetek terhes vagy miért van ez?
2015. aug. 25. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Akar lehetsz is.Csinálj egy tesztet és megtudod.
2015. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni az ilyen kérdéseket. Hogy a fenébe jut valakinek hamarabb eszébe felírni a gyakorira egy kérdést, mint csinálni egy nyamvadt tesztet? És hogy a fenébe gondolja, hogy itt pontosabb választ kap mint egy teszttől...
2015. aug. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te idefigyelj talán nekem is el jutott az agyamig hogy tesztet csináljak.... és negatív lett EZ AZ OLDAL AZÉRT VAN HA JÓL TUDOM HOGY BÁRMI KÉRÉSEM VAN ITT FEL TEHETEM ÉS VÁLASZOLJANAK RÁ NORMÁLISAN...... ÉS MOST JELEN PILLANATBAN ORVOSHOZ SEM MEHETEK..... EZÉRT KÉRDEZEK ILYENEKET.....
2015. aug. 26. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad egy szóval se, hogy csináltál már tesztet. Megjött, teszt negatív, nem vagy terhes. Ennyi ésszel talán még szexelni se kéne....
2015. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű. Van vérzés, nega teszt, tehát nincs terhesség.

Az,hogy ki mit hisz, más kérdés.

2015. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Talán azért kérdezem mert nem lenne gond ha terhes lennék ennyi ésszel te meg már tulságosan is túl reagálod a dolgokat.... de ha ennyire idegesít akkor ne írj rá kérdésemre ha ennyire bunkó vagy szépen is lehet írn!!!!
2015. aug. 26. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Hányás nem csak terhességtől lehetLehet túletted magad vagy annyira bebeszélted hogy produkáltál tünetet,van ilyen.

Pár nap múlva csinálj egy tesztet,hogy tisztán láss.Ha az is nega,tuti nem vagy terhes.

2015. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!