Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy a beágyazó...

Az lehetséges, hogy a beágyazódás ideje alatt egy bizonyos szinten stagnál a HCG szint, és utána ugrik meg?

Figyelt kérdés

Azt mindenhol írják, hogy beágyazódás befejeződése után termelődik jelentősen, de arra nem kaptam egyértelmű választ, előtte mi van?

Kb. a 7dpo óta tesztelek, 10-es erősségűvel (one step, fasttestes), most vagyok a 12dpo-n. Mindegyik teszten látszott vmi, kb. a 8dpo óta egyértelmű, hogy egy nagyon halovány csík kezd kialakulni. A 9, 10 és 11dpo-n nem volt látványos erősödés, a main már azért jobban látható. Lőttem ma mellé egy Gabrielt is, amiről azt írják, inkább később mutatja, mint előbb, azon is ott a halványka csík.

Papírforma szerint 12 nap a beágyazódás, a következő napokban kéne megugrania a HCG szintemnek?


Amúgy holnap van a nemvártam, elméletileg, mivel 30 naposak a ciklusaim. Minden hónapban viszonylag korán kezdtem a tesztelést, de soha, semmi halvány csíkot nem láttam, aztán csak megjött.


2015. aug. 27. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Megmutatod?

elvileg 2 naponta duplázódik,de függ ugye a koncentrációtól is

2015. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

papírforma szerint egyáltalán nem 12 nap a beágyazódás :D

4-6 nap a beágyazódás, de ugye a 6. napon kezdődik, így lesz 10-12. napon vége a beágyazódásnak ;)


egyébként addig semmi nincs a HCG-vel, beágyazódás után kezd el termelődni. aki nem terhes annak nincs HCG a szervezetében

2015. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy már mielőtt beágyazódott volna,már azelőtt elkezdi termelni a szervezet a HCG-t,de arra én is kiváncsi lennék,hogy pontosan mi a folyamat.

És a beágyazódásra én mindenhol 7-1

2015. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hoppá...a billentyűzet meghülyült.

tehát a beágyazódásra én mindenhol 7-10napot olvastam.én is azért várok még a teszttel.

2015. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt van egy link a folyamatról. itt azt írja, hogy a beágyazódáskor kezd el termelődni a hcg, ezek szerint rosszul tudtam ezt... :)

2015. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött, tehát nyilván pár napon belül eltűnik teljesen a csík. Sajnos nem hiába tartottam aggasztónak, hogy nem erősödik a csík. :(
2015. aug. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!