Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba? Sziasztok!...

Lehet, hogy baba? Sziasztok! Már van egy kislányunk,3 éves, most szeretnénk neki kistesót. Szerintetek az alábbiak szerint most van esély?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim január 30-án volt meg, azóta semmi. Tegnap voltam dokinál, aki a hüvelyi UH alapján azt mondta, hogy 9,6mm-es nyálkahártya, benne 1mm - es felritkulás. Mást nem látott,2 hét múlva kell visszamennem, viszont azt mondta, hogy nagyon komoly esélyem van a terhességre, kezdjek el szedni terhes vitamint és magne B6-ot. Adott beutalót menotestre is, de kérte, hogy csak a jövhét elején csináltassam meg. Addig megőrülök. Az itthoni teszt ma negatív lett, igaz, délután 5 körül csináltam. Tüneteket tekintve, néha émelygés-szédülés, nagyon gyakran járok pisilni, egyfolytában éhes vagyok, és álmos. Mellfeszülés nincs, de az a kilányomnál se volt. A doki szerint max 2 hetes lehet, csak a mai teszt elbizonytalanított.
2010. márc. 10. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy a valószínűsége, hogy baba:) A negatív teszt tévedhet! A többi tüneted meg elég babagyanús, és az orvos szerint is nagy esélyed van a terhességre:) Szukolok, hogy jöjjön a pici:)
2010. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is remélem. A felritkulást itt neten csak kora terhességgel összefüggésben láttam szerencsére. A doki mondta, hogy a 9,6mm-es nyálkahártya se kicsi, mert 8mm az alsó határ a terhesség korai szakaszában. Csak ez a mai teszt....hát reméljük.
2010. márc. 10. 21:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam bele, hogy a ciklusaim általában 32-35 naposak.
2010. márc. 10. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet baba, elég szép a nyálkahártya vastagsága is! A teszt azért nem mutatja ki, mert valszeg késői peteérésed volt! Drukkolok neked, írj két hét múlva is, hogy mi lett! :)
2010. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak Vagytok! Írok még mindenképpen! :) Azt tudja valaki, hogy a felrétegződést jól értelmezem e? Ebből lesz a petezsák?
2010. márc. 11. 09:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Felritkulás na :) Még reggel van :) Szóval a felritkulás.
2010. márc. 11. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!