Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Yasminelle fogamzásgátlot...

Yasminelle fogamzásgátlot szedek vasárnap hagytam abba az utolso szemet ebben a honapban 1 szemet nem vettem be igy egy nappal tovább szedtem volt hogy este 8 kor vagy 11fele vettem be mellete ovszert is használunk de még mindig nem jött meg?

Figyelt kérdés
lehetek terhes? a hasam alja feszűl szurkál hétfön kell kezdenem az uj honapot
2015. aug. 28. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ne aggodj, én is szedtem a yasminelle fg-t.. nekem mindig késett vagy 5-6 nnapot vagy 1,5 hetet. ha helyesen használtátok az óvszert akkor nincs ok az aggodalomra. de elő fordulhat apró hormon zavar. Elve a yasminelle-fg-t úgy kell szedni,hogyha beveszed az utolsó szemet akkor 1 hét szünet és a 8-dik napon kezded el szedni a következő levelet, ebben a 7-8 napos szünetben bármikor megjöhet. ha késik legalább 1,5 hetet menj el a nőgyógyászhoz, de mondjuk az h egyszer elfelejtetted be venni és igy egy nappal tovább szedted még nem csinálhat zavart, de ha többször fordult elő akkor igen. Szóval ne aggodj várj még egy kicsit menj el dokihoz és minden okés lesz :) 21/L
2015. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!