Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban nagy valószín...

Ebben a hónapban nagy valószínűséggel nem volt peteérésem (UH-on voltam) vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jött, sőt már előtte 2 nappal barnáztam, ami azóta is tart!?

Figyelt kérdés
Ebben a ciklusban kellene elkezdenem a Clostyt, de most nem tudom mi tévő legyek?Ja, tesztem negatív!Bocsi a hosszú kérdésért!:)
2013. ápr. 2. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha két napnál tovább van barnázás az általában nem jó jel, sárgatest elégtelenségre utal. Rendszeresek a ciklusaid? 3. napi hormoneredményeket néztek? Ezek nélkül nem érdemes szerintem CLostit szedni. Az egyébként is csak tüneti kezelése a dolgoknak. Az csak az agyalapi mirigyet bombázza, hogy termeljen petesejteket. De ha nincs peteérés, annak mindig van valami oka. Először ezt kellene kideríteni, és kezelni. A nőgyógyászok erre sajnos általában alkalmatlanok. Endokrinológust kellene keresni.
2013. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A ciklusaimat október óta figyelem,azóta próbálkozunk!40 napra jött meg eddig mindig!Voltam 3.napi és 21. napi vérvételen is linkelem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

A 21.-et még nem tudom,majd most a héten v jövő héten megyek vissza nődokihoz!Endokrinológusnál vtam már!Merckformint kaptam!PCO-m van!Igaz nem súlyos!LH/FSH arány 1,34!Állítólag 1-ig jó!1 fölött PCO gyanú!2már tuti!Itt tarok most!És hát nem értem ez most mi,h azért nem jöhetett meg,mert nem volt peteérésem??Állítólag van ilyen!Már a barnázás is elmúlt!

2013. ápr. 2. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen előfordul. Nálam is volt, hogy kimaradt egy ciklus. A biztonság kedvéért csinálj még egy tesztet. Ha negatív, a doki tud felírni gyógyszert (pl. norcolut) ami meghozza a menstruációt. De egyébként én a helyedben lehet, hogy várnék a clostival. Főleg ha nem régóta szeded a metet. Minimum 3-6 hónap amíg kifejti a hatását. Az is lehet, hogy nem válik be, vagy nem jó az adagolás, stb. Szóval az a lényeg, hogy amíg az alapprobléma nem rendeződik, nem érdemes bombáznod magad gyógyszerekkel, mert ha rendeződik a PCOS, elméletileg jön magától a bébi.

Megnéztem a másik kérdésedet is, amit linkeltél. 3 pontos inzulin, illetve cukorterhelést csináltak végül? Ez is nagyon fontos lenne.

2013. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!