Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi is van? Terhes...

Most akkor mi is van? Terhes vagyok, bebeszélem magamnak már?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő lenne :

Barátommal szeretkezés közben kiszakadt a gumi azaz legvégén és sajnos belém élvezett .

Esemény után nem egészen egy órával( 35 perc kb ) már bevettem egy Rigesoft nevű tablettát majd óraműpontossággal rá 12 órával a másikat .

Ez történt május 16-án és 22én jelentkezett vérzés . Annyira nem erős mint a menzesz de 4.napja tart változó erősséggel . E mellett a melleim nagyon feszülnek kb majdnem leszakadnak a helyükről és eléggé meg is duzzadtak :( Hála az égnek most beteg is lettem ( fejfájás , orrdugulás , megfázás ... ) Nőgyógyász azt mondta 2 héttel az eset előtt felesleges kb a teszt is de azt mondta mivel jelentkezett a vérzés ez amolyan " jó jel " és mivel a tablettát nagyon hamar bevettem eleve jó eséllyel nem történt baj . 30-át várom már a teszt végett de nagyon parázok , napról napra egyre jobban hogy terhes lettem . Oltogatást nem kérek csupán ti mi esélyt láttok ezen tünetek ellenére arra , hogy terhes lettem ? Jelzem most is úgy érzem hogy hamarosan meg fog jönni .



2015. máj. 25. 21:00
 1/4 anonim válasza:
Ne parázz,időben bevetted a tabit
2015. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyiból viszont parázok nagyon hogy 9napja történt és mi van ha a mell nagymértékű feszülése a hormonváltozás jele a terhesség miatt ? :(

Sok blogban olvastam hogy a mensi megjövetele előtt 4-5 nappal már éreztek ilyen nagyon erős mellfájást . nagyon meg vagyok ijedve :(

2015. máj. 25. 21:19
 3/4 anonim válasza:
Azzal is számolj,hogy az esemény utáni tabi egy nagy hormonbomba és ez is okozhatja..
2015. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.Ha így megjött nem tud hol megtapadni a baba.
2015. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!