Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal a nemvárt előtti...

5 nappal a nemvárt előtti barnázás vetélés jele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztus 14-én volt pozitív LH csúcsom, elvileg 30-án van a nemvárt, de tegnap és tegnapelőtt barnáztam. A barnázás előtt pici émelygéseim is voltak reggelente. A barnázás óta semmi. :( Lehet, hogy megtremékenyült, de nem tudott megtapadni és az távozott a barnával? Teszt (one step 10-es) ma délelőtti vizeletből negatív... Lehet még baba? Nem bírom ki vasárnapig... :( :(

2015. aug. 28. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék dokihoz. Lehet, amit írtál, hogy nem tudott megtapadni. Én végeztetnék egy kórházi vizeletvizsgálatot is, az szerintem alaposabb kicsit, mint a gyorstesztek.
2015. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5 nappal az aktuális menses előtt a barnázás lehet beágyazódás vagy annak a jele, hogy meg fog jönni a vérzésed. Valószínűtlen, hogy a kis émelygések már a terhességtől lettek volna a kimaradt vérzés előtt, viszont menses előtti hormonváltozások simán okozhatták. Ebből semmiképpen sem lehet megmonnai, hogy elkezdődött-e valami. A teszt még irreálisan korai volt:(
2015. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, nehogy mar dokihoz rohangaljon egybol, mert barnazik!! Nem hinnem hogy vetelnel, hisz az se biztos, hogy baba van, miert lenne torvenyszeru? Lehet csak siman megfog jonni. A barnazas inkabb hormonproblema jele lehet, inkabb akkor azt kene eloszor kivizsgaltatni!
2015. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Dokihoz úgyis csak hétfőn tudnék bejelentkezni, addig ha megjön, sima ügy... :(

Inkább csak reménykedem, hogy nem jön meg...

2015. aug. 28. 12:48
 5/18 anonim ***** válasza:
progeszteronhiányra tippelek, menj dokihoz.
2015. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Na az ilyen páciensektől futunk a falra 😂 5 nap még mensesig de jön hogy szerinte vetél progit kér. MIRE?!

A helyzet egyszerű. Ha már fél éve próbálkoztok kivárod a mensit elmész dokihoz és kérsz 3. és 21. napi vérvételt. Ha progreszteron hiány van kapsz. De randomra nem írogatunk.

A barnázást én inkább beágyazódásnak tippelném 6 nap múlva tesztelj. Ha nem tapad meg a zigota álltalában késleltetett menses jön nem korai barnázás.

Szóval nyugi nincs baj csak kis türelem..tudom hogy nehéz, 3. lombikom lett sikeres 😉

2015. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hű, akkor Te orvos vagy? :) Köszi a választ!
2015. aug. 28. 17:12
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem vártig nem volt semmi, utána kezdtem el barnázni, és rá egy hétre elment a baba.

5 nappal előtte még inkább a beágyazódás jele lehet.


Mellesleg megsúgom, amíg nincs szívverés, semmit sem fognak az orvosok csinálni, gyógyszert sem adnak, vérvételre sem küldenek el, csak hazaküldenek, hogy várj. Aztán vagy meg marad, vagy nem. :(

2015. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem orvos szakasszisztens...bocsánat ha félreérthető voltam!

Utolsó ez így nem mindenhol igaz. Mi ha a beteg jön egy pozi teszttel barnázva és az UHn petezsákot találunk akkor megy a vérvétel meg amit az hoz magával. Tudom hogy vannak helyek ahol ez nem így megy sajnos de nem 1 egészséges babánk lett így, hogy nem tudott megtapadni magától kicsit segítettünk és köszöni szépen! Ha már elindult valami van értelme foglalkozni vele de ha még nem akkor tehetetlen az ember lánya mert többet árthat az anya szervezetébe mint amit használ. (pl ha felesleges progreszteron pótlást adunk megburulhat az egész hormonháztartás ami akár peteérési gondokat is okozhat. Nem éri meg)

2015. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ma kellene nem megjönnie, tegnap megint barnáztam picit, de más nem történt...
2015. aug. 30. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!