Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fajdalom nelkuli barnazas,...

Fajdalom nelkuli barnazas, lehet veteles jele?

Figyelt kérdés

Angliaban elek, itt nem csinalnak semmit, ha barnazok fajdalom nelkul. Par nappal ez elott kezdodott. Nagyon piciket barnaztam egyik este, kovetkezo nap semmi, rakovetkezo napon megint egy pici barna, majd ujabb egy nap szunet, majd megint icike picike barnazas, es ma megint kicsi, de nem barna, hanem halvany piros, de fele annyi se volt, epp egy borsonyi. Semmi fajdalom nincs, nem volt. Kerdeztem orvost, amig nem ont el a ver vagy nem kezd el nagyon fajni, addig nem csinalnak semmit.

Azt mondtak, semmi gond.

Volt valaki ugy, hogy fajdalom nelkul barnazott nagyon kicsiket, s veteles lett a vege?


2013. ápr. 11. 16:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Rossz kategoriaba tettem, bocs.
2013. ápr. 11. 16:54
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetséges. Magán doki sem adna gyógyszert?
2013. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 B.Nikol ***** válasza:
Tudom mindenki ezt írja, de semmilyen barnázás, halvány piros vér nem jó! Nekem mindhárom terhességemnél volt! A második el is ment, mert nem kaptam időben gyógyszert! Most is utrogestant és rutascorbint szedek! Bár most már leszokófélben, mert 12 hetes vagyok! Meg kéne próbálni egy magándokit, aki adna hormonpótlás és egy kivizsgálás sem ártana! Én kívánok sok szerencsét és boldog babavárást! Reméljük a legjobbakat!
2013. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, es mind a 3 terhessegednel ugyanannyi barnazas volt? Es neked is picike volt a barnazas? Es mikor sajnos elveteltel, hogyan kezdett el rosszra fordulni? Bocsanat, hogy felszakitom a regi sebeket.

Most azt tervezem, hogy hazudok nekik, es azt mondom, hogy rendesen vereztem, de nem tudom, hogy ez kiderulne e, hogy hazudtam, s mennyi ido utan kapnek ellatast, a munkahelyemen meg nem mondtam el, hogy terhes vagyok, s felek, hogy ha most befektetnenek, elveszitem a munkam, tudom, hogy el kell dontenem, mi a fontosabb, a munkam, vagy a baba, de ha most elveszitem a munkam, akkor utana nem fogok kapni terhesen munkat, s akkor itthon kell maradnom fizettseg nelkul tobb, mint egy evig...nem tudom, mit tegyek.

2013. ápr. 11. 17:22
 5/28 anonim ***** válasza:

szia!

igaz nekem nem barna,hanem nagyon nagyon halvàny ròzsaszìn volt.

velem sem nagyon foglalkoztak.azt mondtâk még nem görcsölök és nincs vérzésem nyugodjak meg minden rendben.

màr 4hete nem élt a magzat mikor kiderült.

nincs lehetőséged magàn dokihoz menni.

nàlunk sajna nincs.csak a kórhàzban vannak nőgyògyàszok.most jelenleg 10hetesen hüvelyégéssel szenvedek.semmi folyàs semmi kellemetlen szag.azt mondta a doki mig nincs kellemetlen folyàsom adig nyugodjak meg.teljesen elvagyok keseredve hogy ennyire nem foglalkoznak a terhesekkel!

2013. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A barnázást okozhatja alacsony sárgatest, amiből ugye ha nincs elég, akkor fennáll a veszélye annak, hogy nem marad meg a terhesség. A legjobb lenne ha kapnál hormonpótlást. Bemehetsz úgy is, hogy fáj, görcsöl, nem fog kiderülni az sem, ha azt mondod, hogy véreztél. Nálam volt vérzés,az első hónapban, a másodikban, így 8. hét után tudtam meg, hogy terhes vagyok, a 20. héttől is rendszeresen a 2. trim végéig, akkor már tudtam, hogy gond lehet, így bementem, megnéztek UH-val, gőzük nem volt, hogy mi okozhatta, haematoma semmi, akár méhszájról is jöhetett- másfél éves a gyerkőc, nem kaptam hormonpótlást- 12. hét után már minek, előtte meg nem gondoltam, hogy a vérezgetés gond, így nem említettem sehol-nem terveztünk gyereket, nem voltam jártas a témában ennyire, olvastam, hogy előfordul ilyen, úgyhogy lehet, hogy isteni szerencsénk van.
2013. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

2. terhessegem, elsovel nem volt semmi gondom. Orultem neki, hogy nincs, mert mar akkor tudtam, hogy nem sok eselyem lenne a normalis ellatasra. Szulni is ugy mentem, hogy elkezdett folyni a magzatvizem, bementunk, es azzal kuldtek haza, hogy ha 24 oran belul nincs semmi, akkor meginditjak. Ugy tudom, Mo-on, ha 12 oran belul nincs meg a gyerek, akkor inditjak. Reggel volt ez, szerencsere delutan elkezdodott valami. Masnap reggelre szultem meg, de a szulessel is volt egy kis bibi, mert gatvedelemmel akartak csinalni, de nem jott ossze. Fel ora szenvedestol menthetett volna meg a no, ha belatja elso par probalkozas utan, hogy nem tudom kinyomni a fejet, mert tul szuk vagyok hozza. Igy eletre szolo emlekezest kaptam tole, mert annyira erolkodtem, hogy irtozatos rondan kijott az aranyerem, amit a mai napig minden reggel "viszontlatok" es minden menstruaciokor van szerencsem erezni. Honapok kellettek, mire begyogyult a gatseb, mert rosszul varrtak ossze, kijott a varrat, soha nem is forrt ossze rendesen, egy resze nem forrt ossze...mondjuk ez az egy viszont jol jott. Egeszen addig fajdalmas volt a szex elso par perce, akarmit csinaltunk. (Hozzateszem paromnak atlagos van, szoval tenyleg alapjaraton szuk voltam) Most viszont semmi gondom ezzel, s remenykedem abban, hogy a 2. babamat ki tudom nyomni vagas nelkul...mar ha szegeny meg egyaltalan eletben van.

Ha most kiderulne, meg nem fajna, elozo terhessegemnel ilyenkor mar beleeltem magam, de most, hogy elkezdodott ez a barnazas tudatosan nem elem bele magam. Persze sajnalnam, de nem venne el a kedvem a babaprogramtol, es ugy fognam fel, hogy szegeny nem volt eros. Mar beszeltem hozza, mondtam neki, hogy ha meggondolta magat, s megsem akar maradni, akkor inkabb menjen. Igy kell felfognom, ugy erzem.

Legutobbi terhessegemmel vettem egy magzati szivhang hallgatot, azt olvastam, hogy egyesek bemertek vele a magzatot 8+4 hetesen. En most vagyok 8+0, mar napok ota probalkozom, de meg semmi.

2013. ápr. 11. 20:04
 8/28 anonim ***** válasza:
Kellene utro-t szedned vagy valamit ami megerősíti a terhességet, és megnézhetnék uh-on, hogy minden oké-e a magzattal, lehet sok minden akár elhalás is sajnos, sok minden oka lehet a barnázásnak, és sokszor semmit nem okoz. Nem tudsz kitalálni valamit, hogy volt vérzés is és ügyeletre bemenni amikor barnázol? hátha megnézik uh-on
2013. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 B.Nikol ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hát nem semmi amiket leírtál! Akkor volt részed rosszban és jóban is! Én is úgy vélem elég lenne azt mondani, hogy erősen görcsölsz, mert a vérzést egy egyszerű hüvelyi vizsgálattal megállapítják, ha nem úgy van! Nálam mindhárom terhességnél a 8. hét volt a kritikus ekkor jelentkeztek a vérzések! Az elsőnél hematoma volt! Inkább barnázásnak írnám és nem pöttyök hanem rendes folyás volt! A másodiknál és már az elejétől szerettem volna hormonpótlást kapni, de nem írta fel az orvos és 8,5 hetesen kezdtem el vérzeni majd rá pár napra el is ment! Ez rendes vérzést volt, sőt rosszabb sajnos! Vártunk 5 hetet és védekezés nélkül voltunk együtt rögtön össze is jött a mostani pocaklakom aki már 13 hetes! Jelenleg minden OKÉ! Az utrot és rutascorbin-t már a legelejétől 4-5 hetes kortól kaptam, mert úgy látták jónak, hogy nekem ez kéne! 8 hetesen mintha lett volna, valami halvány rózsaszínes pöttyöm, de előtte se és utána se semmi azóta se! KOP-KOP-KOP-KOP! Most már engedélyt kaptunk a nemi életre is! Szóval ahány terhesség annyi fajta folyásom volt! Nálam az elsőnél közölte az orvos, hogy mérlegeljek, hogy munka vagy a gyerek! Szerintem neked is ezt kéne tenni! Bár nekem családbarát munkahelyem van! Most még GYES-en vagyok, tehát nincsen probléma ezzel! Bár dolgozni nem tudnák, mert az első terhességet is 9 hónapig végig hánytam és ez is olyan lesz ahogy látom! Azért próbálkozzál hormonpótlást kérni, ez lenne talán a legjobb megoldás! A rutascorbin Magyarországon vénynélküli ott nem kapható! Vagy szedjél C vitamint 500 mg-t az is ér erősítő, illetve magnéziumot! Sok-sok pihenés! Sok sikert kívánok!

2013. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, inkább arról beszélgess a babáddal, hogy maradjon, kapaszkodjon erősen,és növögessen, mert várjátok és szeretitek nagyon. Ne arról, hogy ha menni akar, akkor menjen. Addig meg pihenj és szedj magnéziumot, meg vitaminokat.
2013. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!