Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 honapja volt csaszarom, a...

3 honapja volt csaszarom, a 2. honapban megjott, most meg semmi. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Meg annyi, hogy kicsivel tobb, mint ket honapig volt tejem, babam a mellem nem fogadta el,fejtem,de mar csak 5-10 ml-t tudok kifejni(Sok volt a stressz,nehezen dolgoztam fel a surgossegi csaszart es hogy nem tudok szoptatni). Az orvosom azt mondta,hogy meg egy evig jobb lenne nem teherbe esni,de amig szoptatok kicsi az eselye.Hetfore vartam a menzeszt,volt rozsaszin folyas,tegnag egy kicsi barna.Meg vagyok remulve.Igazabol nem is kerdes,mert gondolom,hogy mik lesznek a valaszok,csak valami lelki froccs kellene,mert most keszen vagyok!

2015. aug. 28. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igazából a leglényegesebb részt hagytad ki, mégpedig hogy védekeztek-e. Ha igen, akkor valszínű hogy a hormonokkal lesz a baj (ami egyébként nem probléma, hiszen nemrég szültél) ha nem védekeztek, akkor meg egyértelműnek kéne hogy legyen, akár terhes is lehetsz.
2015. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mi lesz ha tenyleg teherbe estem?Ez csak az orvosomon mulik?Abortusz?Abba nem tudom,hogy bele mennek-e.Mi van ha a terhesseg vege fele megrepedne a a mehem a vagasnal,es a babaval vagy/es velem lenne valami?
2015. aug. 28. 13:11
 3/24 anonim ***** válasza:
Szexeltél-e védekezés nélkül. Egy gyerek után már tudhatnád, hogy ha igen, akkor lehetsz terhes.
2015. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ezen akkor kellett volna gondolkodni, mielőtt védekezés nélkül szexeltetek.


Amúgy simán lehet rendszertelen még a szülés után.

2015. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
De védekeztetek egyáltalán? Ez itt a legfontosabb kérdés, mert ha nem, nagy az esélye hogy akár terhes is lehetsz. Egyik ismerősöm a császár után 5. hónapban lett újra terhes, és nem dicsérte meg a doki érte.
2015. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom a 6 hetes kontrollon azzal kezdte, hogy a szoptatás nem véd a teherbeeséstől. Én pl. 9 héttel szülés után már menstruáltam (majd után minden hónapban), pedig kizárólag szoptattam.

Ha nem védekeztek, akkor simán lehetsz terhes is, de ilyen röviddel a szülés után akár a hormonok is dolgozhatnak még.

2015. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igazabol haragszom magunkra nagyon.Mi az 5 ev alatt nem igazan vedekeztunk,csak megszakitasos modszerrel szeretkeztunk,a kisfiam akkor jott amikor akartuk. Most kb. miota megszuletett 5x ha egyutt voltunk,de max 2x hasznaltunk ovszert.Johet minden valasz,negativ is.Tudom,hogy hulyek voltunk.
2015. aug. 28. 13:15
 8/24 anonim ***** válasza:

Hát igen, ehhez csak gratulálni tudok, jó eséllyel terhes vagy. És igen, ez veszélyes rád és a babára is, mert túl hamar jön. Orvossal kell beszélni.


Ha azt mondja, hogy a te életedet is kockáztatod, ha megtartod, akkor gondolkodhatsz, hogy belemész-e. Adott esetben a férjednek kell a gyereketek szemébe nézni, és elmondani, hogy az anyja azért halt meg, mert kétszer volt hülye egymás után.

2015. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tudom,igen, hogy vedekezes nelkul barmi lehet, mint mar irtam tudom,hogy mik lesznek a valaszok. Van olyan aki csaszar utan hamar teherbe esett?Mi lett a vege?
2015. aug. 28. 13:20
 10/24 anonim ***** válasza:
Ezt már inkább egy új kérdésbe írd ki.
2015. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!