Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császárom volt 5 honapja...

Ha császárom volt 5 honapja es lehet ma kiderul h terhes vagyok megtarthatom a babat vagy elkell vetetnem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Elvetetni semmiképpen sem KELL. Viszont orvosi felügyelet szükséges, az esetleges komplikációk elkerülése miatt.


Viszont azt meg szeretném kérdezni, hogy ha császárral szültél, akkor miért nem védekezel megfelelöen? (Nem bántani akarlak, csak érdekel)

2012. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazad van....en nagyon nehezen estem teherbe 4evig vartunk ra es azelott is mindig megszakitassal vedekeztunk es most is igy...es most levettek a HCG-t mert az ultrahangon leattak vmit.nem szeretnek terhes lenni,felek tole a kisfiam is egy kisôrdôg akit persze mindenkinel jobban imadok,de ilyen koran nem szeretnek kistestvert.mindjart hivnom kell a dokit az eredmenyekert.
2012. máj. 28. 08:33
 3/9 A kérdező kommentje:
NEM VAGYOK TERHES!!!!!!!:-)))))
2012. máj. 28. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Az akkor jó :)


De ezt nem értem: "a kisfiam is egy kisôrdôg

Öthónaposan??:) MAjd 2, 3 évesen nézd meg!:))

2012. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ezen akadt meg a szemem,hogy hónaposan már kis ördög, mi lesz később? :)

Anyukám rám nagyon sokat várt, majd eltervezték,hogy szeretnének kistestvér , és első hónapokban sikerült is, majd született még egy öcsém is, ő meglepi baba volt.

2012. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nővérem a császár után 4 hónappal esett teherbe, problémamentes terhessége volt, de császárral született a következő baba is. (bár megpróbálták a hüvelyi szülést, de vérnyomásgondok miatt nem lehetett)
2012. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi volt az a "valami", amit láttak az UH-on? Csak elnézték?
2012. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek ha "kis ôrdôg" megnevezes nem epp a megfelelo,de o mar icicpici kora ota negyon kényes ,síros sot inkabb visitos,nem alszik ejjel egyhuzomban 3 orat sem sot vannak napok mikor orankent kel,vagy csak rajtam akar aludni...imadom ot de olyan faraszto...anyukam 2 gyereket nevelt fel de mikor nala aludtam par napot de volt hogy 2 hetet is azt mondta h eddig nem hitt nekem de most mar latja hogy tenyleg nagyon nehez tole vmit is csinalni...es hogy cseppet sem irigyel...(de nekiis a szeme fenye)kezben akar lenni(lehet mi rontottuk el de siros volt es csak ugy nyugodott meg)
2012. máj. 28. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvossal konzultálj ez ügyben hisz más egy sima és más egy császáros szülés,ami hasi műtétnek számír.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!