Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülni lyukas szívvel? Mi a...

Szülni lyukas szívvel? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, eddig miért nem műtötték meg? Hosszú évtizedek óta meg tudják már ezt műteni, még egészen kicsi csecsemőkorban is.


Sajnálom a barátnődet, tényleg. De ha az én babám lenne, nem tudnám elvetetni még ekkor se. Inkább vállalnám a terhesség alatti műtét és az esetleges vetélés kockázatát, mint a művi abortuszt és a baba biztos halálát.


Hogy a barátnőd hogyan dönt... az majd kiderül. Nem lehet könnyű helyzetben.

2010. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már van két gyerkőce, nem volt semmi gond. Most meg azt mondja a nődoki, hogy ne tartsák meg, pedig nagyon várták! Én azt javasoltam, hogy kérjék ki egy kardiológus véleményét!
2010. márc. 11. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Az unokatestvéremnél az első terhessége kapcsán derült ki, hogy lyukas a szíve. Az a baba sajnos elhalt 9 hetesen. Így gyorsan meg is műtötték, egy ernyőt nyitottak ki a lyuknál. Utána fél évig véralvadás-gátló kezelést kapott, majd utána rögtön sikerült is újra a baba. Császármetszéssel szült emiatt, de egyébként semmi extra nem volt.

Nem is értem, ha már van két babája és nem volt semmi komplikáció, most mi történt, ami miatt így aggódik az orvosa. Gondolom a lyuk nem most keletkezett.

Azt hiszem, én konzultálnék kardiológusokkal , illetve keresnék másik szülészt is (ha a kardiológus engedi a terhesség kiviselését).

2010. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg a kardiológustól kéne megkérdeznie, nem itt! De ha engedik, akkor számíthat rá, hogy veszélyeztetett lesz, és akár hónapokat kell a kórházban feküdnie.
2010. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!