Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitségetetek szeretnè...

Segitségetetek szeretnèm kèrni. Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

14,5 éves vagyok. 5-6 napja lefeküdtem a szerelmemmel és nem védekeztünk.Nem èlvezett belèm. Csak kicsit paràlok hogy nehogy.

Tünetek:

Hátfájás, nyomásra érzékeny a mellem (tompa fájdalom), a hasam alja görcsöl, reggeli rosszul lét eddig csak 2-3* volt, hányinger csak néha, tegnap előtt kivántam a tükörtojást ,de tegnap már elkapott a hányinger, fejfájás, kivánom a sárgadinnyét és a narancsot azok után hogy nemrég ettem! segitsetek.

Előre köszönöm az értelmes válaszokat!


2015. aug. 29. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet az a biztos.( Ha hat napja történt akkor várj még egy kicsit)

És soha többet nem feküdj le senkivel védekezés nélül ha nem szeretnél gyereket.

2015. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Védekezés nélkül szexeltél. Igen, lehetsz terhes, tudod, így készül a gyerek. Mikor volt meg utoljára?
2015. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az együttlét elött 3 nappal volt meg az útolsó menzesz
2015. aug. 29. 19:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Mármint akkor múlt el? Hány napig szokott meglenni?
2015. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de a tüneteket bebeszéled, ha terhes is vagy, akkor sem így működik ez a kívánós dolog. Ilyen nincs. És 5-6 nap után reggeli rosszullét sincs.
2015. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-5 max6 napig. Igen az együttlét elött 3 nappal
2015. aug. 29. 19:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg nem vagy terhes, mert legalább nem a termékeny napodon volt a dolog. Feltéve persze, ha már rendszeres a mensid ilyen fiatalon.

Egyébként leírtuk már sokan sokszor az előváladéktól is teherbe lehet esni, mindig használjatok óvszert!!!!!

2015. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy már rendszeres
2015. aug. 29. 19:28
 9/12 anonim ***** válasza:
És az miért baj, hogy rendszeres? Ennek köszönheted, hogy valószínűleg megúszod...
2015. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább olvass,tájékozódj,mint szexelj,mert halvány lila gőzöd sincs a saját tested működéséről.Kevés az esély,hogy terhes lettél,de van!És nem észlelhetsz tüneteket öt nap után,csak a félelem miatt bebeszéled magadnak.És mindig használj óvszert!!!Ha a pasidnál nincs,akkor nálad legyen.De nagyon gyerek vagy te még ehhez,és ezt a kérdés elég egyértelműen alátámasztja.
2015. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!