Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm 6 napot késet,...

A menstruációm 6 napot késet, utánna megjött, de csak 3 napig tartott nem is rendes volt mint ahogy szokott hanem mas kevesebb. Lehetek-e terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
34 napra szokott megjönni a menszeszem de párommal előtte voltunk együtt 4 nappal, akkor nem jelentkezet a menstruációm amikor megkellet volna jönni rá 6 napra , de 3 nap után elmult nem is normalis volt most pedig a mellem nagyon fáj. Ez lehet baba vagy kizárjam teljesen . Ha igen mikor csinaljak tesztet?

2015. aug. 29. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes. És ha egyébként korábban nem voltatok úgy együtt védekezés nélkül, akkor legkorábban attól az aktustól számított 14 napra rá tesztelj, amennyiben máskor is voltatok együtt védekezés nélkül, akkor pedig már most is tesztelhetsz.

Viszont ez sem jelent feltétlenül terhességet, nekem is volt már rövid ideig tartó, a megszokottól eltérő vérzésem és nem voltam terhes.

2015. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ előtte nem voltunk együtt mert külföldön dolgozik, csak az a fura nekem hogy a menszesz mar majdnem vége lett és most kezd fájni a mellem és reggeli rosszulet amikor 12 nap telet el az aktus otta. Hétfőn tesztelek egyet
2015. aug. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!