Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt szeretnem megkérdezni,...

Azt szeretnem megkérdezni, hogy ha a párom nem ment el bennem teljesen csak félig mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Menzi után 1 héttel történt az eset most menzi után 1,5 héttel vagyok.... Persze szeretnénk gyereket csak van egy kis bökkenő hogy mindketten külföldön dolgozunk es jó munkánk van .... A tüneteim alhasi fájdalom, farkas éhség, néha szédülés, szagerzekenyseg, hányinger de nem reggel hanem nap közt .... Es nem kerek negatív kommenteket ... Előre is köszönet a választókért egy 26 éves lány...

2015. aug. 29. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes.

A tünetek pedig nem emiatt vannak.

2015. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lehetnek ????
2015. aug. 29. 16:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyi az esély, mintha teljesen elment volna.
2015. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mi az, hogy csak félig ment el?? került beléd sperma vagy sem? Ha igen, akkor lehetsz terhes.
2015. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy 3-4 napja történt az eset?
2015. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen 4 napja ... Es nem tudom mi lesz ... Mert egyrészt szeretnek egyrészt nem a meló végett ....
2015. aug. 29. 18:21
 7/13 anonim ***** válasza:
olyan nincs,hogy félig,vagyis nem mész vele semmire,mert az élő,jó cucc pont az eleje. szóval a legjobbak bejutottak. a tüneteket beképzeled,4 napja történt,még jócskán odébb vanank hetekkel.
2015. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aha értem ... Köszi szépen ... ezek szerint több mint valószínű azaz 70% hogy baba lesz ????
2015. aug. 29. 20:20
 9/13 anonim ***** válasza:
függ attól, hány naposak a ciklusaid, hol tartott éppen az eseménykor... ezt így nem tudjuk neked megjósolni.
2015. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha csak egy fél tárat eeesztek beléd akkor is van esélyed hogy meghalsz ha meg az egészet akkor is... hülye hasonlat de ez így van a terheségnél is ha már betette már akkor is megvan a lehetőség. Várj amig kimarad és tesztelj.
2015. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!