Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Augusztus 15.-én volt meg utoljára, 17.-én úgy voltunk együtt a párommal, hogy belém élvezett mindenféle védekezés nélkül! A hét elején éreztem, érzek alhasi fájdalmat, görcsöt "mintha meg akarna jönni" érzés, a derekam is fájdogál! Észrevettem, hogy a mellbimbóm is nagyobb, illetve pufibb lett, és a mirigyeim (amiket eddig nem vettem észre) kidudorodnak, de néha nem nagyon látszik! Tesztet jövő hét hétvége fele gondoltam (ha esetleg nem jönne meg) Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes lettem?

Minél több ember véleményére kíváncsi vagyok!

Köszi!!



2015. aug. 30. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Tuti terhes vagy, de a párodnak ne mondd meg mert lelécel.
2015. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D :D Na ezen most jót kacagtam (bocsi, nem bantásként mondom) több, mint egy éve vagyunk együtt, igaz nem tervezett baba lenne, de ha már így alakulna örülnénk neki, az tény, hogy jobban félne, mint Én, de tudja a dolgot, mindent megbeszélünk, és soha nem kérné, hogy vetessem el! :) Együtt nevelnénk fel, mert szeretjük egymást, és igazi szerelem baba lenne!! :))) Akkor azt mondod, hogy szerinted terhes vagyok?? Kívánom, hogy legyen igazad!! :)) Bár Én is úgy érzem!
2015. aug. 30. 14:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat!
2015. aug. 30. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetnek terhesseg jelei is, de másé is. Csinálj tesztet, ha itt az ideje, az nyilván többet tud, mint mi
2015. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!