Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy történhetett?

Ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés
Az ex barátommal szerettünk volna babát de nem jött össze fél èv után sem.Végül szétmentünk és nekem új párom lett akivel az első hónapban összejött a pici.Hogy lehet ez hogy valakivel több hónap/évig sem jön össze mással meg kb azonnal?
2015. aug. 30. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Genetika, mázli. Nem, nem az exed a hibás!
2015. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Tudta az a gyerek, hogy nem jó helyre, születne (ugye ha szétmentetek félév próbálkozás után) és inkább várt...
2015. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Két évig nem védekeztünk az exemmel. Úgy voltunk vele, ha jön a baba, várjuk, de nem erőltettük a dolgot. Végül szétmentünk, teljesen más okból.

Férjhez mentem. Nagyon tartottam tőle, hogy esetleg nem fog sikerülni a baba, de az első próbálkozós hónapban sikerült (ahogyan később mindkét testvére is). El is könyveltem magamban, hogy biztosan az exemmel volt a baj. Nagyon sajnáltam érte.

Évekkel később összefutottunk. Kiderült, hogy körülbelül ugyanabban az időben találtunk párra, a gyerekeink pedig 3 hónap különbséggel születtek.

Szóval van ilyen.

2015. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en is probalkoztam a ferjemmel fel evig nem jott osze , most meg kell varjunk ujra . ,.. nem tudom kivel van a baj . vizsgalaton nem voltunk.. en is gondoltam arra hogy leeht massal oszejone pl hamarabb ...
2015. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az exemmel 7 evig nem jott ossze, a ferjemmel 3 honap utan osszejott! O az igazi es szerencses vagyok, hogy az exemtol nem lett gyerekem!
2015. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!