Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orrdugulás mint terhesség...

Orrdugulás mint terhesség jele, kinek volt hasonló? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok a 13.dpon és 3napja minden este és éjjel bedugul az orrom..soha nem volt allergiám és betegségnél is nagyon ritkán dugult be az orrom ezért elég rosszul viselem igy az estéket és az éjszakákat.ez esetleg lehet terhességi tünet is?ki volt hasonlóan?valamint észre vettem ma hogy a cola amit iszom már vagy 3ève ihatatlan.fura mellékize van..ezen kivül volt még hányinger és hányás de azt egyenlore virusnak tudom be mivel még csak a 13 dpon vagyok.nem merek még tesztet csinálni...
2015. aug. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem amióta terhes vagyok (21hete), elég gyakran bedugul az orrom, van hogy egész nap, de este és reggel mindenképp. Nem vagyok allergiás, se nátha se semmi, az orvos mondta, hogy előfordul, mert ilyenkor a test váladékok itt is ott is aktívabban termelődnek. De ugye elég sok más oka is lehet.
2015. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia :) Nekem mióta terhes vagyok azóta be van dugulva az orrom néha alig kapok levegőt de ez persze mindenkinel mas szerintem varj meg azzal a tesztel :) 29 hetes kismama :)
2015. aug. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy ez gyakran előfordul terhes nőknél. Nekem is végig be volt dugulva.
2015. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 31. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!