Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok a málnalevél...

Tapasztalatok a málnalevél teárol?

Figyelt kérdés
Mikor lehet kezdeni inni és mennyi ideig?
2010. márc. 11. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Málnalevél teát a pete megtapadása után 10-12 hétig kell inni napi egy csészével.Csökkenti a vetélés lehetőségét.Szülés előtt egy héttel napi 2 csészével kell inni,könnyíti a szülést.Szülés után legalább 6 hétig szintén ajánlott napi 1 csészével inni,segíti a méh és a kitágult bőr összehúzódását.
2010. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom, hogy peteérésre kell inni, mert azt segíti, tehát előtte. Amiről az első válaszoló írt, az a palástfű. Szerintem.
2010. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En szules elott ittam.
2010. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Málnalevél teát a pete megtapadása után 10-12 hétig kell inni napi egy csészével."- Én ezt olvastam. Ne érts félre, nem bántani akarlak, csak másképp tudom. A málnalevélteát a cickafarkfű helyett szokták inni a ciklus első felében a peteérés elősegítésére.
2010. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, most félreolvastam...:)
2010. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszóval: biztos jó a többi időben is, de inkább arra használják. Bocs, ha félreérthetően írok.
2010. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A málnalevél teát én ugy ittam hogy a 36.héttől,mert első baba fájásgyengeség miatt császi lett.A 2.nál segített,keztem tágulni és joslo fájásokat is produkáltam ami nálam hihetetlen volt és a teának tulajdonítottam:-)
2010. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 36. héttől ittam. 40+3-ra szültem császárral, több mint 20 óra vajúdás után. Reggel fél hétkor mentünk be a kórházba 5 percesekkel és éjjel 11.50-kor lett meg a baba. Szóval nekem nem segített.
2010. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ezeket az információkat Szabó Gyuri bácsi,a bükki füvesember könyvében olvastam.A málnalevél a méhfalat erősíti a peteéréshez nincs köze.
2010. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak olvastam, nem tapasztalat:

"Terhesség előtt, a málnalevél tea a peteérést támogatja, a petesejt minőségét, a hüvelyi nyálka mennyiségét és minőségét javítja, az ovulációs teszted erősebb és egyértelműbb lesz, a tüszőrepedésedet előrébb hozhatja."

2010. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!