Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok a malnalevel...

Tapasztalatok a malnalevel teaval kapcsolatban? Homeopatias szuleskonnyito bogyok?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezekkel kapcsolatban? Segitenek? Ki milyen fajta bogyot hasznalt? Mennyit naponta? Ezeket hol lehet beszerezni, es mennyibe kerulnek? Holland and barett nevu boltban kaphato homeopatias bogyokat melyek "konnyitik" a szulest javasolnatok nekem?

Koszonom 37 hkm


2011. szept. 21. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
senki?? :((
2011. szept. 21. 14:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Málnalevél tea nekem bejött. 36.héten kezdtem inni. 39.-en szültem 3 óra alatt meg volt a baba. Én úgy kezdtem el, ha nem használ, az sem baj, mert nem egy drága valami, csak nyerhetek vele.
2011. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pedig pont nem jött be a málnalevél tea... Tényleg nem drága, de pocsék az íze (vagyis nekem nagyon nem jött be, hiába próbáltam így-úgy ízesíteni). Aztán hatása sem nagyon volt, pedig ittam, ahogy a tájékoztatón volt, 28 órát vajúdtam :( Most, második babával semmit nem iszok, szedek, hamarosan szülök, majd meglátjuk :)
2011. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

38/4 hetes vagyok!

36 betöltött héttől szedem a

cimicifuga 5CH-t 5 golyócska nyelv alatt elszopogatva

Caulophyllum 5CH-t szintén így

Arnica 9CH szintén napi 5

Málnalevél tea 2x naponta 1 bögre


Eddig semmit sem használt,nem puhult,rövidült,nyílt a méhszáj,bár rengeteg jóslóm van.

De azért Én még mindig bízok a pozitív hatásukban! :)

Boldog Baba várást!

2011. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont úgy szedem mint az utolsó 39+4 hetes vagyok, egy ujjnyira nyitva, a málnalevél teától utána szokott kicsit görcsölni a hasam, de kibírható. Ha megszületik majd kiderül hogy használt e mert az elsőnél nem szedtem semmit 8 óra alatt lett meg a babám, majd most kiderül :) ártani biztos nem árt, és tényleg nem drága dolgok sztem 1500 Ft betakarja az egészet.

2011. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

en is vegigzongoraztam az osszes homeos cuccot

lehet, hogy a szulest konnyiti, de a vajudast nem :) (12 oran at vajudtam, ebbol 40 perc volt a szules)

a ferjem viccesen mondta, hogy lehet, hogy tenyleg hasznaltak, mert nelkuluk 24 oran at vajudtam volna, hat en jól fenékbepaskoltam :)

malnalevel tea cimiakarmi, kaufilium, es szules utan az arnika volt, plussz meg intimtornat is csinaltam

szerintem alkati kerdes, vagyis minden terhesseg mas, lopikulat sem ertek.. de azert megint szedni fogom, mert mi van ha mégis :)

ezt nem lehet eldonteni, szerintem hogy segit e vagy nem..

ja, sima gyogyszertarban vettem

2011. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azert irtam a holland barrett-et mert kulfoldon elunk es itt tudok ilyeneket beszerezni. Koszonom az eddigi valaszokat. Vki Holland Barrett ben vasarolt mar ilyet?
2011. szept. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!