Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jódot meddig kell/lehet...

Jódot meddig kell/lehet szedni? És magnéziumot? A homeopátiás bogyók és a málnalevél tea tényleg hatásos? Tapasztalatok? 34+5 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A magnéziumot a 36. héten kell abbahagyni, és ekkor kell a málnalevelet elkezdeni.Csak ennyit tudok én is.35 hetes km
2009. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Femibion terhesvitamint szedek abban van jód is. Már egész az elejétől az 5. héttől szedem és meg vagyok vele elégedve és is és a baba is. A fejlődése ezt mutatja. Homeós bogyót nem szedek. MagneB6-ot szedek a 17. héttől, mert az amniocentézis után el kezdett keményedni a hasam.

2x2 szedek és ezzel is minden rendben van. Ezt valóban csak a 36. hétig lehet szedni, utána folyamatosan el kell hagyni csökkentve a napi adagot. Utána fogom én is inni a málnalevél teát. Egyik barátnőm itta a 36. héttől és annak ellenére, hogy első szülése volt, lényegesen lerövidült a vajúdási idő és sokkal könnyebben szült. Én is ki fogom próbálni, bár nekem már a 3. baba jön.

Boldog babavárást!

23 km

2009. aug. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Könnyű szülést nektek!

2009. aug. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!