Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm 4. napján,5....

Menstruációm 4. napján,5. napján és 6. napján (ekkor mar nemvolt meg) együtt voltam a párommal és nemis védekeztünk mind a 3nap vagy 2x belémis élvezett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

1x mar voltam terhes de sajnos a 8.heten missed ab mutet lett...nem fejlodott,mar nem elt :(

A mutet ota 3honap telt el.A menstruációmnak amikor vegelett arra lettem figyelmes hogy minden nap görcsölök, szerintetek terhes leszek?


2015. aug. 31. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Menstruacio alatt is lehetsz terhes, de keves az esely. Probalkozzatok ovulacio alatt.
2015. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést... lehet "korán" van még nekem :D


De a válaszom, igen, a mensi alatt is teherbe lehet esni, élő példa erre a nővérem!!!!

2015. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hmm..:/

Majd kiderul amikor megjon vagy sem a mensi :)

2015. aug. 31. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!