Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet az, hogy az orvos...

Létezhet az, hogy az orvos nem vette észre a terhességet?

Figyelt kérdés

Július 16-án menstruáltam. Majd kb a 8.dpo-n ebben a ciklusban volt egy csepp vér (élénk piros) a WC papíron.De több nem. Viszont augusztus 13-án megjött rendesen, napra pontosan, de mégsem volt az igazi. Piros vérrel indult, de durván másfél nap alatt elmúlt, másnap már elég volt egy eü betét pedig nekem aztán az első két három napban nem ennyi kell. Utána aztán már csak barnáztam és a mensi 4.(!) napján már szeretkeztünk a férjemmel, pedig mi nem szoktunk mensi alatt de már elmúlt addigra. Általában 6 napig tart a mensim.

Augusztus 25-én elmentem nőgyógyászhoz aki nem látott semmit, de nem zárta ki a terhességet, a megvastagodott méhnyálka miatt. Ha terhes voltam vagyok ekkor lehettem 5 hét 5 napos. Ezt már látnia kellett volna ugye? Legalább a petezsákot.



2015. aug. 31. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kérni vérvételt...
2015. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha 5hét 5 napos lehetsz csinálj tesztet, gyorsabb mint a vérvétel.
2015. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korai terhesseget biztosra megallpitani sima vizsgálattal nem lehet, csak vervetellel vagy ultrahanggal
2015. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csinált hüvelyi uh-t és megvastagodott méhnyálkahártyát látott. Nem zárta ki a terhességet de semmi biztosat nem mondott. Sőt még az sem biztos hogy nincs endometriózisom. A doki szerint ha nem terhesség áll fenn 14mm méhnyálkahártya a ciklus első szakaszában nem épp normális :(
2015. aug. 31. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

5+5 naposan nekem már volt petezsák, (hüvelyi uh) 6+5 naposan pulzálás.

Azért drukkolok, hogy sikerüljön.

2015. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!