Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni szeptember végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónapok folytatása :)
2015. szept. 1. 13:45
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/154 anonim ***** válasza:

Természetesen meg is jött ma reggelre. Ennyi volt... Úgy látszik, valami miatt nem akar soha sikerülni a dolog. Két kémiai terhesség egymás után, előtte hónapokig semmi.

Annyira irigylem és egyben csodálom azokat, akik máris a következő hónapra tudnak koncentrálni. Nekem nem megy. Már fb-on az összes babás oldal tiltva van, hogy ne is lássam a témát inkább.

Nutria

2015. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/154 Manna24 ***** válasza:
100%
Kedves Nutria! Nekünk sem könnyű de ezt másképp nem tudod csinálni.Mindig egy babára vágytam, a foglalkozásomat is velük kapcsolatban választottam meg. Féltem is mindig mi van ha nem jön őssze ......főleg, hogy minden második fiatal leányanyának sikerült a babs, persze nem bunkóságból csak irigységből mondom :( én is minden nap látok egy tök jó babakocsit és mondom magamba, hogy ha most terhes lennék megvenném......aztán eddig nem sikerült.de nem szabad feladni :) kérdezőnkkel mivan? Már elvileg a 16. Dpon van :)
2015. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/154 Manna24 ***** válasza:
Bocsánat az elgépelésért telefonról írok :$
2015. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/154 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nekem még nem is lenne jogom bármin is kiakadni. Mert még nem próbálkozom x éve. És tudom, hogy vannak, akik évek óta próbálkoznak, mégsem csüggednek. Ezért írtam, hogy csodálom őket, igazi hősnőknek látom őket, olyan erő van bennük, aminek ha csak az 1%-a lenne bennem, már jobb lenne nekem.

Magam is ismerek ilyen nőket, szerencsére minden ilyen ismerősömnek összejött idén meg még tavaly a baba, aminek őszintén tudtam örülni, mert tudom, mennyire megérdemlik.

Szóval úgy gondolom, aki megérdemli, az előbb-utóbb anya lesz. A kérdező, és ti mindannyian! Mert jó emberek vagytok, akik egymást támogatják még így ismeretlenül is, még az ilyen reménytelen negatív nőket is, mint én, aki csak szánalmas rinyálásra jön ide.

Mindenkinek közületek a legjobbakat kívánom!

Nutria

2015. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!