Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni szeptember végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónapok folytatása :)
2015. szept. 1. 13:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/154 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Még mindig semmi, holnap reggel újra tesztelek, kíváncsi vagyok mi lesz... Emi
2015. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/154 Manna24 ***** válasza:

Sziasztok! Manna vagyok! A múlt haviba is jelen voltam de eltübtem mert megjött nagyon erős görcsökkel hànyingerrel, szabàlyosanbrosszul voltam nem szokott így fàjni a hasam, meg is lepödtem. De elmúlt szóval új hónap, új remény. Az augusztusi szerintem sok pozitív tesztet hozott, reméljük ez most is így lesz :) Mindenkinek szorítok!


[link]



Ezek a tegnap délutàni illetve esti ovulàciós tesztjeim :) Tegnap illetve ma vagy holnap együtt voltunk / leszünk! :)

2015. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/154 anonim ***** válasza:

hajrá Manna


Eszti

2015. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/154 Manna24 ***** válasza:
Lànyok! Aki jobban ért hozzà, mint én ! Ha ma is pozitiv az ovu tesztem, akkor tuti nem volt meg még a peteérés? Mert én azt hittem ma màr nega lesz (múlt hónapban màsbap màr negatív volt) , vagy attól még meglehetett a peteérés? Mert tegnap pozi lett együtt is voltunk, de én ezt ma is pozinak nézem (illetve színe rózsazín csak talàn vékonyabb mint a controll) Szóval most nem tudom, hogy ma vagy holnap legyünk együtt???
2015. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/154 anonim ***** válasza:

nekem megjött lányok. ez nem a mi hónapunk. de most 32 napra...ami azt jelenti egyre rövidebbek a ciklusaim legalább, nem kell 45 napot várni a következőre...ez is valami :) több sikert!


Eszti

2015. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/154 anonim ***** válasza:
Nekem 36. cn de mensi sehol :( :( kezdek félni mi lehet a baj, mert tegnap délutáni teszt negatív fulll.... Emi
2015. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/154 anonim ***** válasza:
Vaterás tesztem van, szerintetek azzal van baj? 10es érzékenységű. vegyek gyógyszertárit? Emi
2015. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/154 Manna24 ***** válasza:
Emi! Vegyél digitàlisat, nekem kettő is van kapàsból itthon.Egyből megmondja a tuti és nagyon érzékeny. Abba biztos lehetsz!
2015. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/154 anonim ***** válasza:
oké, beszerzek egyet :D köszi. Emi
2015. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/154 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Eszti sajnálom,hogy megjött,de ne add fel új hónap,új remény!Remélem nem fogsz eltűnni hanem folytatod majd a csoportot :).


Emi ha a barnás valamit nézzük akkor ma vagy 14 dpo-n.A vaterás teszt van akinek bejött van akinek nem...szerintem vegyél egy gyógyszertárit vagy ha jársz dm-be akkor facelle tesztet.Nekem ez mindig megmutatta a tutit :).


Manna minden pozi napon és az első 2 negatív napon is legyetek együtt mert pozi lh teszt után 18-36 órával van ovu.


Nekem szombaton nehéz volt a méhem majd vasárnap és hétfő délután erős mensis görcseim lettek,de nem tudom mitől.A hőm nem egyértelmű még mindig...nem tudom volt-e vajon ovum...Szerintetek?Egyértelmű pozitív ovu tesztem nem volt,de az ahol +-nak jelölöm az volt a legerősebb és utána halványult már.


[link]


Elza

2015. szept. 8. 11:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!