Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni szeptember végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónapok folytatása :)
2015. szept. 1. 13:45
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/154 anonim ***** válasza:
Szani voltam :)
2015. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/154 A kérdező kommentje:

Szani jól gondoltam,hogy ugyan az lehet a kettőnk problémája....

A láz nem tesz valami jót az első hetekben mert akkor a legkiszolgáltatottabb az ember.

2015. szept. 9. 13:21
 83/154 A kérdező kommentje:
de bízzunk benne,hogy most nem visz haza semmit...Szerencsére nálunk még nem hozott haza semmit a Párom habár most influenzásnak tűnik egy kicsit...
2015. szept. 9. 13:22
 84/154 anonim ***** válasza:

Alig bírom..olyan távolinak tűnik még 21... meg az is,hogy a kezemben tarthassam a gyermekem :) kezdek türelmetlen lenni ebben a baba dologban. :/ és ez tudom hogy nem jó.

Szani

2015. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/154 anonim ***** válasza:
Sziasztok. reggeli teszt ismét negatív :( már 1 hete késik, szóval szerintem már kimutatná ha lenne valami :( ma veszek facelle tesztet és holnap reggel megcsinálom, ha az is negatív akkor feladom a tesztelgetést... most elkezdett fájni a derekam és a hasam, lehet mégis megjön... csak tudnám mit szórakozik :D
2015. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/154 anonim ***** válasza:
Emi, teszteltél?
2015. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/154 anonim ***** válasza:
Sziasztok, tegnap reggel óta nem teszteltem, negatív volt, tünetem nincs, úgyhogy tuti nincs baba....ma még veszek facelle tesztet, holnap reggel még ellövöm,de sztem tök felesleges.. Hát nem értem miért nem jön meg, a hétvégén ráállok, hogy meghozzam, forró fürdő, teázás... remélem megjön... Emi
2015. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/154 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kivel mizujs?

Emi teszteltél?


Nekem 5 dpo-ig szépen ment felfele a hőm majd 6 dpo-n leesett alaphőre majd ma még lejjebb....nem értem miért mert az ovu tesztem viszont negatív.Nagy valószínűséggel tegnap távozott a cisztám mert nagyon rosszul voltam.Görcsöltem,hányingerem volt majd hánytam is és egyszer csak egy pukkanást éreztem a petefészkemben és elöntött valami fehér vizes cucc és minden panaszom megszűnt.

2015. szept. 12. 19:35
 89/154 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt,hogy az első ovu óta folyamatosan mensi szerű görcseim vannak és szurkál méhem...nem tudom mi lehet :(
2015. szept. 12. 19:36
 90/154 anonim ***** válasza:
tegnap reggeli első pisiből teszteltem,facelle és vaterás teszttel is,negatív volt. Semmi panaszom,nem jott még meg. Fogalmam sincs mi lesz,de ha nem jön meg akkor doki,amitől félek.... :-( :-( :-( :-( Emi
2015. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!