Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 16 szem fogamzásgátlót...

Ha a 16 szem fogamzásgátlót beszedem utána rögtön gumival védekezzünk amíg ki nem ürül a szervezetemből a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Nem akarok ártani a babának ha még benne van a szervezetemben a fogamzásgátló, de még eben az évben élesben neki állnánk a babának.
2015. szept. 2. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemhiába kell naponta szedni. 1 nap alatt kiürül.
2015. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Egy nap alatt nem urul ki teljesen. Valakinek fel ev is kell hozza meg teljesen kiurul a szervezetebol.(doki mondta., nem a kisujjambol szoptam ki)
2015. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt ajánlotta a nogyogyaszom hogy 2-3 honapot varjak, de ha nem akarok akkor sem lesz semmi baja a babának. Kolléganőm abbahagyta es kov. hónapban terhes lett, egészséges lánya van. En nem szedem 9honapja es nem estem teherbe igy szemelyes tapasztalatom nincs. 6 hónapig gumival védekezzünk de ennek nem a gyógyszer hanem mas szemelyes oka volt. Ezek a gyógyszerek mar nagyon gyengek es nem jelentenek kockázatot a szakemberek szerint.
2015. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy tervezem, hogy most elfogy utána megjön egy hónap védekezés és utána nem védekeznénk.
2015. szept. 2. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert nektek! Estleg probald ki a hőmérőzést. Akkor látni fogod, hogy milyen a ciklusod, van-e peteérésed.. persze csak ha már nem szeded a bogyót.
2015. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!