Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor abbahagyom a fogamzásgát...

Mikor abbahagyom a fogamzásgátló tabletta szedését, a terhesség rögtön az első aktus után összejön vagy ez tovább kell próbálkozni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok ezzel kapcsolatban, hogy mikor jött össze a tabletta után.
2013. nov. 14. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen változó, minden nőnek másképp ürül ki a szervezetebol! En 8evig szedtem 10het mulva 6hetes voktam szoval az 1honapban sikerült bár elég aktívan "dolgoztunk" a baban!:-)
2013. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az szuper, gratulálok! :)
2013. nov. 14. 14:38
 3/11 kloetta ***** válasza:

Nekünk kb egy fél év volt, mire összejött a baba, most 20 hetes vagyok. A hírre a munkatársnőm is úgy döntött gyereket akar, a 2. hónapban össze is jött nekik.

Szóval mindenkinél más, ha nincs semmi bajod, akár azonnal jöhet.

Én ajánlom hogy doki nézzen meg, nehogy az legyen hogy hónapok után derül ki valami probléma, amit már ki lehetett volna kezelni!

Sok sikert!

2013. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 14. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:

ez mindenkinél más. van aki 1 szemet véletlenül nem vesz be és már terhes is lesz.valakinek meg több hónap/év alatt jön össze.

nekünk az abbahagyás utáni 2. hónapba össze is jött (mindkétszer)

2013. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a negyedik hónap a gyógyszer után, remélem most összejön.
2013. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sok sikert kívánok! :)

Remélem összejön nektek!

2013. nov. 14. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy esel rögtön teherbe!:) Pláne, nem az első aktustól.:)

Persze megeshet, hogy valakinek az első védekezés nélküli hónapban összejön, de valakinél pl. egyből be sem indul egyből a rendes ciklus és mondjuk hónapokig még menzesze sincs és orvoshoz kell fordulnia, hogy meghozzák neki.

Nekem amúgy jó 4 év fogamzásgátló szedése után 7 hónap alatt jött össze a baba.

2013. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm (6-os vagyok)


Drukkolok én is nektek

2013. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csodák is léteznek,bízz benne!
2013. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!