Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy már nem lehetek terhes?

Igy már nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Barátommal kb augusztus 14en(peteereskor) mikor szeretkeztunk lecsuszott a gumi,de par masodperc mulva feltunt neki,es kivette belolem,azt mondja,benne volt az elovaladek,de meg az elejen voltunk a dolgoknak,elelvezni meg nem elvezett el.aztan jott a stressz,hogy mi lesz most ha veletlen kerult belem az ondobol,aztan nem foglalkoztam vele, es megjott elobb mint kellett volna, es kisse gyengebb volt mint szokott, de azert teszteltem, ketszer is, mindketto negativ lett.Tiszta paranoias vagyok,mert kozvetlen ezutan lebetegedtem,es arra gondoltam,h terhessegnel legyengul az immunrendszer,afta is van a szamban,nyugtassatok mg kerlek,hogy csak idiota vagyok es tulreagalom a dolgokat!:D
2015. szept. 2. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod, de csinálj mégegy tesztet és akkor megnyugszol.
2015. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha az is negativ lesz,akkor mar tui h nem vagyok az,igaz?bocsi,hogy hulyesegeket kerdezek,de annyi sztorit olvastam mar h csak a negyedik otodik teszt mutatta ki h varandos,h elegge berezeltem.hnap veszek tesztet,masnap reggel tesztelek h tuti legyen minden.
2015. szept. 2. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha terhes lennél már most is kimutatta volna a teszt, de ha 2nap múlva is negatív lesz akkor már tuti nem vagy az. Ne idegeskedj feleslegesen. Majd írd meg az eredményt.
2015. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

NEGATIIIIIV!!!!

Koszonom a valaszaidat,legyen szep napod!

2015. szept. 4. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most már nyugodj meg és figyeljetek oda. Neked is szép napot! :-)
2015. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!