Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdésem:juniusban szültem,2...

Kérdésem:juniusban szültem,2 hétig voltam beteg egy hét szünet és mensi. Utánna juliusba ismét megjött és augusztusba nem. Terhes nem lehetek mert vigyáztunk 2 hete voltan dokinál azt mondta minden rendbe de mégis mi okozhatja ezt a kimaradást?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar, hogy vigyáztatok? Gumi vagy megszakítás? Ha megszakítás, akkor lehet terhesség. Amúgy időbe telik, míg újra beáll a ciklus.
2015. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 2 hétig voltam beteg, azt jelenti, hogy szülés után két hétig véreztél?-ez nem betegség.

A kimaradás pedig lehet attól, hogy még nem állt helyre a ciklusod. Szoptatsz még?-mert az is befolyásolhatja.

2015. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vigyáztatok? Gondolom, nem a megszakítást alkalmaztátok...
2015. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a gyermekágyi vérzés (nem betegség) 6-8 hétig tart általában.

szerintem egyáltalán nem jött meg neked, nem is igen lehetne, gondolj már bele, a mesi előtt 2 héttel van peteérés. tehát ahhoz, hogy neked szülés után 2 héttel megjöjjön, ahhoz szülés közben épp peteérésednek kellett volna lennie. na ne már... :)


a tisztulás akkor is eltart ennyi ideig ha nem folyamatosan vérzel, hanem vannak szünetek.

én 5 hétig véreztem, majd 1 hét szünet és még 2 hétig. nőgyógyászom szerint ez teljesen rendben van

2015. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!