Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mérem első hónapba a...

Most mérem első hónapba a hőm. Nem nem nagyon tudom hogy kell értelmezni. Szerintetek mekkora esély van babára? Már fél éve próbálkozunk. Csatolom a görbém:

Figyelt kérdés
[link] Png
2010. márc. 11. 20:01
 1/10 A kérdező kommentje:
2010. márc. 11. 20:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi rosszat nem látok a görbéden. Egyénenként eltér, hogy kinek mennyire emelkedik meg a testhőmérséklete, ha ezt tartja, vagy még jobban emelkedik, akkor esélyes vagy a kisbabára. A hőzuhanás szokott menstruációt jelezni :)
2010. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez még akár egy sikeres hónap is lehet, nekem nagyon tetszik ez a görbe.

Ha van kedved, nézd meg ezt:

[link]

2010. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A görbéden az látszik, hogy a ciklusod 15. napján volt a tüszőrepedésed, mert azóta magas a hőd. A lehető legjobb időpontban szeretkeztetek ráadásul. Ennyi látszik a görbéken általában, nem több: hogy megvolt-e a tüszőrepi, hogy mikor volt, és hogy elég magas-e a progeszteron-szint.


9 napja volt tüszőrepid, tehát még kb 5 nap, amíg tesztelhetsz, és kiderül, hogy babás lettél-e, vagy sem. Ha babás lettél, akkor a hőd nem fog leesni a szülésig, és a vérzésed sem fog megjönni.


Megy a drukk!

2010. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi.Többen mondták hogy szép a görbém. A ciklusaim nagyon pontosak.Ritka esetben 29 nap, szinte mindig 28, és majdhogy nem percre pontos szokott lenni. Hát nagyon örülnék ha végre összejönne a kis pocaklakó.
2010. márc. 12. 06:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon szép a görbéd szerintem!Drukkolok nagyon,hogy sikerüljön!Írd majd meg mi újság van Veled!!!

2010. márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos percre pontosan megjött:( Kicsit kezdek elkeseredni. Párom volt dokinál nála elvileg minden ok. Én is voltam, nálam se találtak semmit, de egyenlőre mélyebbre nem akar a doki mászni 8 hónap után. Szerintetek? Aggódjak?
2010. márc. 19. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Esetleg annyit lehetne mondani, hogy legyetek gyakrabban együtt.

És még ne kezdj el aggódni szerintem.

Ha akarod, nézd meg ezt:

[link]

(Ez azt a kérdést járja körbe, hogy mikor kezdjünk el aggódni.)

2010. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De azt mondják hogy olyankor a 2 naponta az ideális, mert ha gyakrabban akkor nem lesz elegendő anyag. Most akkor már nem tudom minek higgyek.:(
2010. márc. 19. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Linkeld be újra görbéd, mert már nem lehet megnyitni. Legalábbis nekem nem sikerült.
2010. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!