Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagyok a második hónapban...

Most vagyok a második hónapban hogy abba hagytam a clostibegyt-et. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Először a gyógyszer után 31. napra jött meg, utána 28 napra, most tartok a 31. napon. Semmi jele hogy megjönne. Szerintetek most lehet baba a dologban? Az egy alkalmas clostibegyt jó menzes beállításra is?
2015. szept. 3. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem jo, mert gondolom a doki hasrautesbol irta fel, es nem kert elotte semmi vervetelt. A closty nem csodaszer, ha hormonproblemad van, vagy pcos, Ir, vagy pajzsmirigyproblemad, akkor irogathat barmit, mert megfelelo kezeles nelkul se a menstruaciod nem lesz rendszeres, se a baba nem fog jonni! Eloszor ki kene vizsgaltatni, mi az oka a rendszertelen mensinek!!!
2015. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ezen filózom hogy mielőtt nekifutnék a következő clostibegy-t kúrának kérek tőle egy hormon vizsgálatot. Mert hogy azt nem csinált. Kb 2-3 éve volt egy hormon vizsgálatom akkor minden rendben volt.
2015. szept. 3. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! én tegnap voltam nőgyógyásznál, mert a fogamzásgátló abbahagyása után rendszertelen lett a menzeszem. 24-40 napig vannak a ciklusok. Vérvételre küldött a ciklus 3. és 21. napján, azt mondta addig nem ír fel semmit, amíg nem látja a hormoneredményt. Ajánlani tudom csak neked is a vérvételt, és abból kiderül mi a probléma, biztos vagyok benne hogy tudnak majd rá megoldást találni :-)
2015. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem :)
2015. szept. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!