Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tudni valahonnan, ha...

Lehet tudni valahonnan, ha valakinek rendes menstruáció mellett még sincs peteérése?

Figyelt kérdés
Csak elgondolkodtam ezen. 28 napos ciklusaim vannak, mindig időre megjön. Fogamzásgátlót kb. 5 éve szedtem utoljára, akkor is max fél évig. Se tojásfegérje nyákom nem volt ebben a hónapban, se jóformán semmilyen folyásom. Lehetnek olyan jelek, amikből arra lehet gyanakodni, hogy nincs ovuláció?
2015. szept. 4. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Merd az ebredesi hodet vagy/ es csinalj ovutesztet ebben a honapban es meglatod.
2015. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mérd a hődet. Egyébként én csak pár hónapig szedtem gyógyszert, lassan 10 évvel ezelőtt, de nekem is van egy-egy olyan hónap, amikor nincs peteérés.
2015. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hőt nem tudok mérni, mivel 3-4 óránként felkelek éjjel. Marad az ovuteszt, de ha jól tudom, a tüszőrepedés meglétét az se bizonyítja sajnos.
2015. szept. 4. 09:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmész nődokihoz , ad beutalót vérvételre és egy ciklusban végzett két vérvételből kiderül.
2015. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy egy honap kimarad azt mondjak, az meg normalis. De szabalyos ciklusok mellett kell, hogy legyen peteeres, hiszen akkor a menstruacio se jonne meg szabalyosan. En meg pcos is vagyok pluszban, de szerencsere a kezelessel evek ota tokeletes ciklusaim voltak, altalaban ereztem is a pé-t, es mindig meg is jott arra 14 napra. Nalam is volt hogy a nyák elmaradt, de akkor is normalisan jott meg, szoval lehet hogy akkor is volt, csak nem olyan intenziv. Szerintem normalis ciklussal nem kell aggodnod!
2015. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a nyák nem mindig azonos mennyiségű!
2015. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, én is bízom benne. :) Próbáltam figyelni ebben a hónapban is az apró "jelekre", de például a naptár szerinti peteérésem napján se ovus fájdalom, se nyák, se folyás, se semmi. Na mondom, kíváncsi leszek mikor jön meg ezek után. És rá pontban 15. nap reggele. De ovutesztet azért lehet kipróbálom, a semminél az is több.
2015. szept. 4. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 33napra jött. Volt egy egy hónap amikor elmaradt. Majd volt egy év amikor 2hónap semmi akkor cisztám volt azt kezeltek es vérvételem volt a következő ciklusba. Ami kideritette az okot. Sose éreztem a p.é. -t. Miután helyre tettek terhes lettem es már 2gyönyörű lánykám van. Egy hormonális vérvétel nem árt ha bizonytalan vagy. Az orvossal beszéld meg. En sose ovu teszteztem mondjuk artani se art. 😊
2015. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!