Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges a...

Szerintetek lehetséges a teherbeesés eben az időpontban?

Figyelt kérdés

Első babánkat szeretnénk :) nem igazán vagyok jártas, hogyan kell számolgatni ezt. Általában 26 naposak a ciklusaim. Legutóbbi mensi: augusztus 11,

augusztus 25.-én voltunk együtt. Ebből lehet baba vagy pont lecsúsztuk?


2015. szept. 4. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
"hogyan kell számolgatni ezt."-leginkább sehogy. Boldogan, örömmel kell szeretkezni, amikor jól esik és nem amikor a jó időpont van.
2015. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nem ez volt a kérdés. :D
2015. szept. 4. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 26 naposak a ciklusaid és 14 napos a luteális szakaszod, akkor a 26-ból levonod a 14-et és kijön, hogy kb. a 12. ciklusnapodon van peteérésed, ami azt jelenti, hogy augusztus 23 körül volt peteérés. Persze ez nem biztos, hogy mindenkire igaz. Nekem például nem 14 nap a luteális szakaszom, hanem csak 12. Remélem azért tudtam segíteni, de igaza van a másik válaszolónak, legyetek együtt amikor jólesik. :-)
2015. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, aluteális szakasz mi pontosan és hogyan lehet kiszámolni?
2015. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahha, szóval akkor lekéstük valószínüleg.. :( vasárnap kéne megjönnie, majd kiderül.. fránya külföldi munka.
2015. szept. 4. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek nem egzakt dolgok, sehogy nem lehet kiszámolni. Lehet hőmérőzni meg ovutesztelgetni, olvass utána.


De első babánál, mikor még most fogtatok hozzá, teljesen felesleges számolgatni. A kérdésre az a válasz, hogy lehetséges, tkp bármikor lehet ovud. De ha tanultál biológiát, akkor ezt neked is tudnod kéne. Ahogy azt is, hogy csökkenti az esélyt, ha csak egyszer szexeltek. Legyetek együtt kétnaponta, úgy a legnagyobb az esély, hogy sikerül, mert akkor mindig van helyben életképes spermium. De természetesen így sem szentírás, hogy már az első hónapban összejön.

2015. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, tanultam biológiát, de sajnos nálunk ilyen mélységekbe nem merült... :) 2naponta nem tudunk, hisz ritkán van itthon sajnos.
2015. szept. 4. 13:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyelőre egy napja késik! Nem érzek semmit...
2015. szept. 7. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Figy, lazulj el, és szexeljetek sokat. Ne az időpontokhoz ragaszkodj, élvezd, hogy hosszan élvezitek egymást, illetve hogy benned megy el a párod, hiszen ez fantasztikus érzés :)
2015. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!