Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek milyen volt a hőgörbéte...

Nektek milyen volt a hőgörbétek mikor terhesek lettetek? Mennyire ment fel a nem várt környékén?

Figyelt kérdés
Keddre nem várom és már 30-a óta 36,6 és 37,6 között van a testhőm, főleg 36,9-37° a jellemző. Szerintetek reménykedhetek? Tudom még nagyon korai,de egy kicsi hányingerem is van 3 napja és a melleim is feszülnek és fájnak nagyon.
2015. szept. 4. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtti napokban fent volt 37,1-2 körül, nemvárt utáni reggelen 36,8 volt, másnap 36,9, utána 37,1, ekkor teszteltem pozit.

Szurkolok!

2015. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 whitelady1 ***** válasza:
Nekem nemvárt elötti nap leesett 36,8-ra(12. Dpo) majd másnapra visszament 37,1-re. Igaz én már a 10. Dpo-n halvány pozit teszteltem.
2015. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!