Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kibontottam egy terhességi...

Kibontottam egy terhességi tesztet, de nem használtam el. Ha alaposan visszacsomagoltam és a tasakjában benne hagytam a párafelszívó zacsit, akkor használhatom még később vagy ki kell dobnom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vízhatlan szigetelőszalaggal is zárt le a nyílást, amit a csomagolását ejtettél. Akkor nem fogja magába szívni a levegő nedvességét, és felhasználhatod később.
2010. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. márc. 12. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kidobhatod, azt irja rajta, hogy hasznalat elott bontsd ki!
2010. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nem használta, csak kibontotta.


Én is csináltam már ilyet. Kibontottam, nem használtam, visszacsomagoltam légmentesen, lezártam szigetelőszalaggal. Egy hónap múlva használtam fel, tökéletesen működött, mutatta, amit kell.


35h km

2010. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!