Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatalon szülők! Leírnátok a...

Fiatalon szülők! Leírnátok a történeteteket?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen lettetek terhesek, tervezett volt-e, hogyan alakult utána az életetek,környezetben család/barátok mit szóltak? Stb. :)
2015. szept. 6. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi számít fiatalnak? 23 éves voltam, és hülyének nézett a környezetm, mert szerintük ilyenfiatalon nem lehet szülni a mai világba. pénz és egzisztencia, karrier kell na meg kiélni magunkat! igaz nem volt munkaviszonyom, mert utolsó éves egyetemista voltam. de egy percig sem bántam meg. család örült neki, a barátok lemorzsolódtak apránként. most 30 éves vagyok, az akkori barátok egy része még most is bulizik. 2 gyerekes anya, azóta is boldog feleség vagyok. 2 éve dolgozok , jó a munkahelyem, elismernek és a fizetés is jó. Semmiről nem maradtam le, sőt úgy érzem előrébb vagyok!
2015. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20 évesen szültem a lányomat aki most 2 éves lesz . 3 napja derült ki hogy jon a tesója. Nem beszéltük meg a párommal hogy mostantól baba projekt ahogy sokan csinálják, kicsi korok óta arra vágytam hogy mikor leszek mar felnőtt , hogy babá, legyen :) párommal több mint 5 éves vagyunk egyutt. A család őrült a hírnek , senki nem nézett rám furcsán :) egyébként sem érdekelt volna , de így meg jobb volt hogy soha nem bámultam meg vagy súgtak ossze a hátam mögött . Mondjuk nem is 16-17 évesen szültem :) most nagyon boldogok vagyunk hogy jon a tesó és bár szintén nem beszéltük meg hogy mikor kezdünk bele, pontosan igy terveztük hogy 2-2/5 év legyen a 2 gyeekőc között :)
2015. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!