Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early mennyire...

Predictor early mennyire megbízható teszt?

Figyelt kérdés
Mutathat fals pozitívat?

2015. szept. 6. 16:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ha időben megjelent a csík és nem szürke, akkor az terhesség. Fals pozitív nincs maximum félreértelmezett eredmény de az pedig minden tesztnél lehet.
2015. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%

Úgy tudom, hogy a Predictor sokszor becsapós.

Nem kéne már azt terjeszteni, hogy nincs fals pozi... Persze, erős fals pozi nincs, de sok teszten megjelenik egy kis halvány csík, de nem pozi.

2015. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

A T ablak a hcgt jelölő, az alsó teszt one step. Mindkettőnél 1 percen belül megjelent a csík. A fotók 5 percnél készültek.


[link]

[link]

2015. szept. 6. 17:48
 4/32 anonim ***** válasza:
Ez nem is halvány! Szép pozi, gratula!
2015. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ez pozitív! Gratula! :)
2015. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

2-es, valóban.. csak az a csík nem szokott színes lenni. De direkt írtam, hogy ha nem szürke a csík, akkor pozi..



Kérdező, ez egy szép pozitív teszt, gratulálok!

2015. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 whitelady1 ***** válasza:
Ez nagyon szép pozi!! Gratulálok!
2015. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :-)

Kedd - szerdára kellene megjönnie. Lehet már ilyen egyértelmű!? Kisfiamnál késéssel mutatta pedig tudtam ott is mikor fogant mert éreztem a pét.

2015. szept. 6. 18:25
 9/32 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem 0 hcg mellett időben megjelenő halvány RÓZSASZÍN csíkom volt.Egy napon készült a vérteszt és a vizeletes teszt is.A doki is meglepődött rajta úgyhogy nem csak a szürke csík lehet fals pozitív.


Kérdező viszont ez egy erős pozitív!Gratulálok!

2015. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Én is olvastam hogy vegyesek a vélemények a predictor earlyről ezért csináltam one steppel is (szerencse volt itthon), viszont azon is ugyanúgy rögtön kijött a csík. Erről a tesztről nem hallottam rosszat és előző terhességemet is kimutatta igaz az sajnos nem maradt meg.

Egy one step még van azt megcsinálom amikorra a kalkulátor a mensimet írja: ez kedd, szerda kb.

2015. szept. 6. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!