Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early mennyire...

Predictor early mennyire megbízható teszt?

Figyelt kérdés
Mutathat fals pozitívat?

2015. szept. 6. 16:56
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Még csak holnap lenne az esedékes mensi és egyforma csíkos a teszt(25-ös)! Szerintem előbb foganhatott. Szerintetek?
2015. szept. 8. 16:42
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem biztos. 14. dpon nekem is egyforma volt a 2 csík.
2015. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Uhkon kiderül majd kiváncsi vagyok!

Kb. 7.hét körül szeretnék orvoshoz menni.

2015. szept. 13. 20:07
 24/32 anonim ***** válasza:
Engem a Prediytor Early mult honapban csunyan becsapott. Halvany de egyertelmu pozitiv volt. Aztan a nemvart reggelen a Gabriel es az x-epil is total negativ lett, delutanra meg is jott :(
2015. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok:

Neked nagy gratula Kerdezo! :)


A kissebbik fiammal mar nem vart elott 4 nappal egyertelmuen pozitiv volt a teszt , valoszinu elobb fogant O is. :)

2015. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

24-es: sajnálom:-( ne keseredj el, sikerülni fog neked is!

Utolsó gratulálok!:-) október 2-án megyek orvoshoz!

2015. szept. 26. 09:03
 27/32 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni elnézést!


Szóval a baba tényleg előbb fogant kb. 5-7 nappal. Nagyon furcsa, mert évek óta menetrendszerű a pém, mensim.

Talán sors? Miután augusztus végén szomorúan szembesültem, hogy ez volt az egyetlen esélyes hónapunk, mivel a férjem most rengeteget van külföldön az otthonteremtés miatt és a legközelebbi hónapunk január lett volna, amikor itthon van ovu környékén. Ezt nem tudtam, ekkor realizálódott. Mondtam is férjemnek, sajnos ez van..hiszen augusztusban, amikor csináltam az ovu tesztet, az nem jelzett pozitívat. Nem is értettem miért, nincsen ebben a hónapban ovum? Arra gondoltam, ez jel és nem most kell jönnie..

Erre mensi előtt pár nappal rám tört egy érzés, hogy mi van ha mégis? Ha az ovu teszt volt rossz? És pozitív lett a hcg, amiket fel is töltöttem!

Látjátok, ez is bizonyíték arra, hogy lehet máskor is ovu! És mostmár tudom, hogy ez sors, jönni akart:-)

2015. okt. 28. 13:09
 28/32 anonim ***** válasza:

Gratulálok, és jó babavárást :)

Ha kiderül, hogy fiúcska, vagy lányzó megosztod velünk? :)


Minden jót és jó egészséget :)


14-es voltam ;)

2015. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Persze:-)

Én lányra tippelek!

2015. okt. 29. 20:43
 30/32 A kérdező kommentje:

Nem írtam azóta bocsánat!

Hát nem nunis, hanem még egy kukis jön:-))

Nagyon várjuk! Azóta 31 hetes vagyok!

2016. márc. 11. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!