Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early mennyire...

Predictor early mennyire megbízható teszt?

Figyelt kérdés
Mutathat fals pozitívat?

2015. szept. 6. 16:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szia. Én is azt használtam múlt hónapban. Pozitív volt és megjött. Nem voltam babás sajnos.
2015. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
És csináltál közben más tesztet is?
2015. szept. 6. 19:23
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem. 2 ilyen predicatort. Mensi után ami nagyon rövid volt most 6 helyett 3 nap. Azután csináltam x-epillel de negatív volt. Orvosnál nem voltam. De neked gratulálok :) boldog babavárást
2015. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező gratulálok :) Nekem is ilyen tesztem volt és ugyan így erősebb volt ezen a teszten a Teszt csík mint a controll. Nekem ikrekkel volt ilyen a tesztem :)


Boldog babavárást :)

2015. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Csináltam one steppel és ma reggel early detectionnal is:


[link]


3 különböző fajtájú ennyi nem tévedhet:-) még készítek a mensi esedékes napján (holnap vagy holnap után). Furcsállom hogy ilyen erős pozitív. Azon töprengek hogy talán előbb fogant? 26/27 körül kellett volna ovumnak lenni akkor készítettem tesztet de sajnos előtte fél órával pisiltem így nem adott valós eredményt. De akkor negatívat mutatott. 19-én volt úgy rémlik mikor volt petefészekszúrásom és akkor voltunk együtt, de a luteális fázisom mindig 14 nap akkor egy héttel előbb került volna a mensi, a ciklusvég ami kizárt hosszú évek óta mindig 33 néha 35 napos a ciklusom. Ti értitek ezt? 10-11 dpon ilyen pozitív teszt meg fura nem? A kisfiamnál 18dpon se volt sztem ilyen erős.

2015. szept. 7. 15:03
 16/32 anonim ***** válasza:

14-es vagyok, tény picit furcsa az ilyen erős pozi ilyen korán, de egyáltalán nem lehetetlen.

3oka lehet: korábban fogant, ikrek, (vagy ne adja az ég!! méhen kívüli, de ennek más jele is lenne)


Minden jót vigyázz magatokra aztán lassan irány az orvos :)


Majd írj, hogy miújság, ha többet tudsz :)

2015. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

:-D

Koszonom!

Mar nem tegnap probaltam elerni a dokit, nem sikerult. Delelott probalkozom ma.

Semmi tunetem nincs egyeb, mara megjelent egy nagyon enyhe megjon erzes.

2015. szept. 8. 08:10
 18/32 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 18:02

Nekem is időben megjelent rózsaszín csíkom volt, vérből meg kiderült, hogy semmi Hcg nincs. Sajnos lehet sokszor téves a teszt, hidd el, aki sokat tesztelt, az tuti találkozott már vele.

2015. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, visoznt a te teszted erős pozi, itt nincs semmi tévedés :)
2015. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Én sokat teszteltem pozitív mégis akkor volt amikor tényleg baba volt ;)


Sokat teszteltem alatt 3 év minden hónap legalább 3 teszt ...

2015. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!