Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs menstruációm (egyszer...

Nincs menstruációm (egyszer volt meg azóta soha), védekezés nélkül szexelek, mennyi az esélye, hogy mégis teherbe esek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és nem menstruálok. A párom ettől függetlenül mindig kiveszi ha elmegy, de attól nagyon félek, hogy mégis terhes lehetek. Ezért nem szedek tablettát stb ha nem lehet gyermekem, bár most megyek majd visza az orvoshoz, ezzel a problémámmal. Sajnos nem tudom, hogy ettől függetlenül van e peteérésem vagy nincs..


(15 évesen megjött aztán már csak 1x 17évesen gyógyszer szedésével)


2015. szept. 6. 18:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Vissza*
2015. szept. 6. 18:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetsz terhes!

És ha éppen egyszer mégis lesz peteérésed, a barátod előváladéka meg spermiumot fog tartalmazni, akkor meg szépen terhes leszel!

Az, hogy nyilvánvalóan van valami problémád, az nem jelenti azt, hogy nem lehet egyáltalán gyereked!

Endokrinológushoz menj mindenképpen és ha szexelsz, akkor védekezz, ha csak nem akarsz még gyereket!!!

2015. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz. Pont ugyanaz vonatkozik rád mint bárki másra. Sokat kockáztatsz nagyon.
2015. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én évente kb egyszer ha menstruáltam, még gyógyszerrel sem tudták meghozni, minden orvos azt mondta, hogy nem lehet gyerekem, ha szerencsém van, akkor mesterséges úton talán sikerül teherbeesnem. Egyszer, azaz egyszer nem védekeztünk a férjemmel és megfogant a fiunk. Csodák mindig vannak, így ne rizikózzatok, ha nem szeretnétek még babázni, akkor védekezzetek.
2015. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy érzem akkor csinálnom kell majd tesztet, hisz így, hogy nincs meg nem tudom, hogy terhes vagyok..vagy nem.
2015. szept. 6. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm így járt. Évente egyszer menstruálr, de volt, hogy két- három évig nem. Három gyereke is van, A legkisebbnél már a hatodik hónapban járt, mire észrevette, hogy nem sima szélgörcs, alig tudták megbecsülni a szülés időpontját.
2015. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!