Vetélésem volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Köszönöm előre is, ha olvassátok.

Tegnap jött meg. Kissé gyanús volt, mert pici vérpöttyöket láttam, és nem így szokott megjönni.. Így hát belső megérzésre hallgatva gondoltam, "megnézem" mi a helyzet ott. Először ahogy odanyúltam, azt hittem a méhszájam van ilyen lent. Aztán észrevettem, hogy teljes egészében mozog... Nagyon megijedtem, gondoltam alvadt vérrög, de ekkora? Erre is számítottam, mikor aggódva elmentem wcre, hogy eltávolítsam... De ekkor láttam, hogy nem az. Fehéres-rózsaszínes volt, méretben kb nagy szőlőszem és apró sárgabarack között, gömb alakú, nyálkás kinézetű... Tudtam hogy le kéne legalább fotóznom, de olyan rosszul lettem, csak azt akartam, hogy eltűnjön...

Hozzáteszem,ahogy hozzáértem, csak egy picit lettem véres, és nem is egyből kezdtem el rendesen vérezni, hanem 2-3 órán belül... Szerintetek vetélés volt? :( vagy lehet vmi másra gondolni?


2015. szept. 7. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt így elképzelni elég nehéz. Egy dologba biztos vagyok. A talált dolog nem megtermékenyített petesejt! Azt beágyazódás előtt is csak miliméterbe lehet mérni megfogni észrevenni lehetetlen. Ha bármilyen más változás is van a mensesedbe mindenképpen keresd fel az orvost mert bármi más lehet...
2015. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát vetélés nem valószínű. Nekem volt már 8 hetesen vetélésem, akkor se találkozol mással, mint nagy darabokban leváló nyálkahártyával.
2016. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!