Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha összejönne a baba támogatno...

Ha összejönne a baba támogatnom kell majd a beágyazódási folyamatot gyógyszerrel, ha korábban volt egy vetélésem?

Figyelt kérdés
Volt 2007 év végén egy vetélésem (6-7 hetesen), aztán próbálkozás (IR amely már nincs), szünetek, most ismét próbálkozás. A kérdésem arra irányul, ha esetleg pozit fogok tesztelni, akkor én veszélyeztetett terhesnek számítok-e majd, illetve ekkor majd érdemes-e felhívni az orvost hogy progipótlást adjon, vagy fontos-e? Azokat kérdezném, akiknek volt vetélése és az orvos mondott-e ilyesmit.
2014. márc. 10. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kellett szedni, rögtön ahogy pozitív lett a teszt.
2014. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem leszel veszélyeztetett terhes (szintén IR, szintén volt vetélésem), és igen, inkább hívd fel a dokit, biztos, ami biztos.

Tőlem vett vért, megnézte a progeszteron szintet, és írt fel gyógyszert, mert alacsony volt.

2014. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vetélés után amint pozi lett a tesztem mentem egyből bogyóért,rá pár napra elkezdtem vérezgetni és emelt is az adagomon a doki.

A következőnél péntek délután teszteltem és hétfőn akartam menni dokihoz gyógyszerért,de szombaton vérezni kezdtem így egyből hívtam a dokimat és szerencsére pont ügyeletbe volt és kioktatás meg lenéző tekintetek nélkül megkaptam. Mivel én mindig vérzéssel indítottam így mindig veszélyeztetettnek számítottam.

2014. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 10. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!