Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. DPO-n már mutatnia kellene...

14. DPO-n már mutatnia kellene a tesztnek?

Figyelt kérdés
Nem merem megcsinálni,mert féleg,hogy negatív és csak elkeserednék megint. Tegnap kellett volna nem megjönnie. Mit csináljak?
2015. szept. 7. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok. 14. dpo...a 13. napi negatív volt...már nem merek többet tesztelni. és sajnos azt sem tudom mikor kellene megjönnie mert szabálytalanok a ciklusaim...talán holnap...ma leesett a testhőm is...szerintem várok pár napot mert aligha nem úgyis megjön majd.
2015. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem szeptember 3án kellett volna megjönnie, csináltam 2 tesztet de negatív :( én sem tudom mi van most :(
2015. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nemvárt utáni napon (15. dpon) nekem nagyon erős pozi lett, erősebb volt a tesztcsík a kontrollcsíknál. Ha terhes vagy már mutat valamit, még ha halványan is :)
2015. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy nap késésnél már mindenképpen mutatni kellene a tesztnek valamit - ahogyan az előző irta.

Én anno 2 nap késésig vártam és majd leugrott a csikom. :)

2015. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem várt napján is már elvileg halvány pozinak kellene lennj min.

Tesztelj de reggeli elsőből!

2015. szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kiderült már valami? Csináltál tesztet?
2015. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Halvány pozitív lett 10 perce :)
2015. szept. 8. 08:38
 8/13 anonim ***** válasza:

gratula!

nekem már 5. napja késik,de még csak halvány csík sincs a tegnapi teszten :( szóval más miatt késik.. :(

2015. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De jó!! Mutasd!!
2015. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
lefényképeztem,de nagyon rossz minőségű lett,nem is látni rajta.De ahogy írtam,pozitív,de halványan. Két nap múlva megismétlem,akkor biztos erősebb lesz és feltöltöm.
2015. szept. 8. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!