Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok et+9. napon ki...

Lombikosok et+9. napon ki kellene mutatnia a tesztnek? Ti mikor teszteltetek elöször pozit?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ET+12.
2015. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Én is lombikos voltam.

Én már a negyedik nap teszteltem és halvány pozitiv lett,utánna a hatodik nap,a kilencedik nap,és a tizen kettedik nap,és szépen erőssödtek a csíkok!

Szerintem nyugodtan tesztelhetsz!

Ja és három pocaklakó erőssitete a tesztet!

Ird meg ha teszteltél!!

2015. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Nekem a dokim azt mondta, h a 14. napon kell tesztelni, annak már hihetünk. Én direkt nem tesztelgettem előtte, a 12. napon próbáltam először, de mondom, alig látszott. A 14. napon is halványka, de egyértelmű volt. Nem semmiért mondta a doki a 14. napot. Mi sem mertük még elhinni a 12. napit, és ha végül mégis megjön, óriási lett volna a csalódás. Kíméld meg magad ettől és ne tesztelgess minden nap.

2015. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-vagyok!


Hány napos embriot kaptál vissza??

2015. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2napos.
2015. márc. 27. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Csináltál tesztet??

2015. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen és negatív:(
2015. márc. 29. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!