Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is lehet terhesség?...

Így is lehet terhesség? Valaki volt már így?

Figyelt kérdés

A párommal együtt voltunk 2-3 hete és már 1 hete erős hányingerem van,ami sehogy sem múlik el,éhség érzetem van,szó szerint ha nem eszem rosszul leszek,eddig ilyet nem éreztem soha,most vettem észre hogy megduzzadt a mellem eléggé,ezt se tapasztaltam soha.

Augusztus 28-án jött meg és szeptember 02.múlt el,de olyan fura menzesz volt,eddig nem duzzadt meg soha a mellem menstruáció elött vagy után.

Nem teszteltem,mivel még azt se tudom mi lehet ez és már lemondtam a babáról,5 éve nem sikerült akkor most miért.Orvoshoz kértem időpontot,de csak csütörtökön tudok menni hozzá,így itt próbálkozom addig.

Szerintetek mi lehet ez?Szeretnék normális válaszokat kérni és nem lehurrogást.

Előre is köszönöm mindenkinek.



2015. szept. 7. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 10 napja volt az utolsó vérzésed, akkor szerintem ez csak akkor lehet terhesség, ha már az előző ciklusban megfogantál, és ez az utolsó vérzés már nem igazi menses volt. De ebben az esetben bármelyik olcsó teszt kimutatná a terhességet.


Ezért ha csinálsz egyet, és negatív,akkor ha nincs más komolyabb nőgyógyászati panaszod, akkor nincs sok teendő, a hányinger sok más dologtól lehet, a megduzzadt mellek szintén.

2015. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen erre már gondoltam én is hogy csináljak egy tesztet,de mint írtam lemondtam már erről,így a nőgyógyászhoz is kérek egy időpontot.

De azért veszek egy tesztet is a biztonság kedvéért.

Köszönöm.

2015. szept. 7. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló volt, mi is már lemondtunk a babáról.

Mondjuk én pozitívat teszteltem, mert késett már két hetet, és baromi rosszul voltam, a melleim borzalmasan megduzzadtak, fájt, ha hozzáértem. Aztán két nap múlva megjött.... De nagyon-nagyon bő vérzésem volt, olyan, mint még soha, igaz, nem görcsöltem. Én ezt el is könyveltem annak, hogy elvetéltem... :( Másnapra volt időpontom a dokihoz, mentem is, aki végül megállapította a hét hetes terhességet :) Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam.

Azt mondta, hogy ha a vérzés alatt is megmaradt a mérhetetlen mellduzzanat, akkor az vélhetően élő terhesség!

Úgyhogy gyorsan csinálj egy tesztet! Drukkolok!

2015. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tesztelj.

Nekem a következő volt: nem várt előtt halvány pozitívak, megjött, de máshogy, mint szokott, rövidebb is volt, és a mellem továbbra is fájt + fent volt a hőm, ami amúgy a menstruáció megjövetelekor meg szokott mindig szűnni. Emellett hányinger, szédülés, gyengeség, stb. Sőt, napokkal menstruáció kezdete után még mindig halovány pozi a teszten.

Nos, nem voltam terhes, a doki semmit nem látott uh-n 5 hetesen, aztán pár nap múlva mérséklődtek a "tünetek". Vélhetően a kémiai terhesség ilyen dolgokat produkált nálam.

Én már nem hiszek a tüneteknek, teszteknek, majd az ultrahang megmondja a valót.

Ismerős, én is minden hónapban ezt mondom: "na, ilyen tünetem eddig nem volt, ez másképp szokott lenni!" Aztán ugyanúgy semmi változás.

2015. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem tudom hogy mikor jön meg,mert van úgy hogy elején,van hogy közepén és van hogy a végén jön meg,így mindig követem..


2#

De gratulálok neked a baba miatt.:)

e is lemondtál a babáról?

Nekem is megjött és nem volt annyira elfolyós,de azért megvolt,de azóta se akarta abba hagyni a tüneteket és a mellduzzadás meg van még mindig,nagyon hányingerem van ez se akar elmúlni,a hasam görcsölget igaz nem fáj,de azért érzem,de még mindig úgy vagyok vele hogy biztos nem vagyok az.

Jaaj,hát elhiszem hogy köpni-nyelni nem tudtál :)

Ha megmarad a duzzanat akkor élő terhesség van,ezt a doki mondta?

Jó hát ma nem sikerült vennem,de holnap veszek gyorsan egyet,amúgy melyik a legjobb?

A megbízhatóbb?


3#

Nagyon sajnálom,hogy nem jött össze,de drukkolok neked,hogy minél elöbb babád lehessen :)

Meg van amikor csak bebeszéled magadnak és így minden kis tünetet annak hiszel,mindenre figyelsz.

Nekem volt már ilyen és nagy csalódás volt a végén,de nagyon szeretném ha most tényleg összejönne.


Holnap tesztelek,remélem tényleg összejön,ha nem akkor ez van.

2015. szept. 7. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:
na? teszteltél?
2015. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen és halvány pozitív lett.
2015. szept. 14. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Mostanra már rég erős pozitívnak kéne lenni. Erősödött?
2015. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen köszönöm erősödött.

Már voltam orvosnál is és van baba :)

2015. szept. 15. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!!!


:) :) :)

2015. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!